Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

OBGYN-CS S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 109.414 lei și profitul net de 75.193 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 42697125 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #25138CAEN 8622 #9944

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαOBGYN-CS S.R.L.
CUI42697125
Αριθμός εγγραφήςJ35/1569/2020
ΔιεύθυνσηDEJ, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN72198560862186228690
Ημερομηνία εγγραφής29/06/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

65,4 χιλ. RON

vs 109 χιλ. RON

≈ 13 χιλ. €

Profit net (2025)

39,3 χιλ. RON

vs 75,2 χιλ. RON

≈ 7,79 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

39,9 χιλ. RON

vs 75,4 χιλ. RON

≈ 7,93 χιλ. €

Angajați (2025)

0

2025

65,4 χιλ. RON

-40%față de 2024Profit net39,3 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020900 RONProfit net: 176 RON
202111,3 χιλ. RONProfit net: 10,7 χιλ. RON
202212,6 χιλ. RONProfit net: 9,12 χιλ. RON
202318,8 χιλ. RONProfit net: 10 χιλ. RON
2024109 χιλ. RONProfit net: 75,2 χιλ. RON
202565,4 χιλ. RONProfit net: 39,3 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
65.373
≈ 13 χιλ. €
39.263
≈ 7,79 χιλ. €
0
2024
109.414
≈ 22 χιλ. €
75.193
≈ 15,1 χιλ. €
0
2023
18.800
≈ 3,8 χιλ. €
10.044
≈ 2,03 χιλ. €
0
2022
12.600
≈ 2,56 χιλ. €
9.122
≈ 1,85 χιλ. €
0
2021
11.280
≈ 2,29 χιλ. €
10.727
≈ 2,18 χιλ. €
0
2020
900
≈ 186 €
176
≈ 36,4 €
0

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

60,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

98,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,27

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,22

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma OBGYN-CS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42697125. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OBGYN-CS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OBGYN-CS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea OBGYN-CS S.R.L., CUI 42697125, nr. Reg. Com. J35/1569/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OBGYN-CS S.R.L. în 2025?

OBGYN-CS S.R.L. (CUI 42697125) a avut o marjă de profit net de 60,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).