Επιστροφή στην αναζήτηση

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

Ενεργή

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 220.823 lei și un profit net de 131.655 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 42228927 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #21682CAEN 8220 #264

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαBASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI42228927
Αριθμός εγγραφήςJ2020000471123
ΔιεύθυνσηSĂLICEA, 89T, Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN8220
Ημερομηνία εγγραφής07/02/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
BASSO IOANAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

226 χιλ. RON

vs 221 χιλ. RON

≈ 44,8 χιλ. €

Profit net (2025)

83 χιλ. RON

vs 132 χιλ. RON

≈ 16,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

83,3 χιλ. RON

vs 132 χιλ. RON

≈ 16,5 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
225.560
≈ 44,8 χιλ. €
83.027
≈ 16,5 χιλ. €
1
2024
220.823
≈ 44,4 χιλ. €
131.655
≈ 26,5 χιλ. €
1
2023
188.932
≈ 38,2 χιλ. €
83.861
≈ 17 χιλ. €
1
2022
213.739
≈ 43,3 χιλ. €
121.375
≈ 24,6 χιλ. €
1
2021
169.876
≈ 34,5 χιλ. €
92.316
≈ 18,8 χιλ. €
1
2020
165.024
≈ 34,1 χιλ. €
123.994
≈ 25,6 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

36,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,84

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,19

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

226 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42228927. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L., CUI 42228927, nr. Reg. Com. J2020000471123, sediu Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42228927) a avut o marjă de profit net de 36,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).