Επιστροφή στην αναζήτηση

ID CON-STEEL S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

ID CON-STEEL S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.723.356 lei și un profit net de 763.608 lei cu 6 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 42213950 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #4480CAEN 7112 #1640

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαID CON-STEEL S.R.L.
CUI42213950
Αριθμός εγγραφήςJ2020000288354
ΔιεύθυνσηDacilor, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7112
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN711171127120741374149130
Ημερομηνία εγγραφής05/02/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,72 εκ. RON

vs 1,03 εκ. RON

≈ 342 χιλ. €

Profit net (2025)

764 χιλ. RON

vs 78,3 χιλ. RON

≈ 152 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

764 χιλ. RON

vs 78,6 χιλ. RON

≈ 152 χιλ. €

Angajați (2025)

6

2025

1,72 εκ. RON

+68%față de 2024Profit net764 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020152 χιλ. RONProfit net: 124 χιλ. RON
2021575 χιλ. RONProfit net: 148 χιλ. RON
2022749 χιλ. RONProfit net: 102 χιλ. RON
20231,36 εκ. RONProfit net: 474 χιλ. RON
20241,03 εκ. RONProfit net: 78,3 χιλ. RON
20251,72 εκ. RONProfit net: 764 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.723.356
≈ 342 χιλ. €
763.608
≈ 152 χιλ. €
6
2024
1.025.061
≈ 206 χιλ. €
78.343
≈ 15,7 χιλ. €
5
2023
1.356.033
≈ 274 χιλ. €
473.755
≈ 95,8 χιλ. €
6
2022
748.569
≈ 152 χιλ. €
101.698
≈ 20,6 χιλ. €
5
2021
575.393
≈ 117 χιλ. €
147.735
≈ 30 χιλ. €
4
2020
152.173
≈ 31,5 χιλ. €
124.452
≈ 25,7 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

44,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,14

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,2

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

287 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2021-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ID CON-STEEL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42213950. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ID CON-STEEL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ID CON-STEEL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ID CON-STEEL S.R.L., CUI 42213950, nr. Reg. Com. J2020000288354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ID CON-STEEL S.R.L. în 2025?

ID CON-STEEL S.R.L. (CUI 42213950) a avut o marjă de profit net de 44,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).