Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

ALPIN CAVE S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 126.379 lei și un profit net de 106.769 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 42113994 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #23244CAEN 4321 #6224

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαALPIN CAVE S.R.L.
CUI42113994
Αριθμός εγγραφήςJ35/83/2020
ΔιεύθυνσηJULES VERNE, 39, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4321
Ημερομηνία εγγραφής16/01/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
PUŞCAŞ RADUadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

93,3 χιλ. RON

vs 126 χιλ. RON

≈ 18,5 χιλ. €

Profit net (2025)

78,8 χιλ. RON

vs 107 χιλ. RON

≈ 15,6 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

84,3 χιλ. RON

vs 110 χιλ. RON

≈ 16,7 χιλ. €

Angajați (2025)

—

2025

93,3 χιλ. RON

-26%față de 2024Profit net78,8 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202068,7 χιλ. RONProfit net: 61,7 χιλ. RON
202150,9 χιλ. RONProfit net: 44,9 χιλ. RON
202228,6 χιλ. RONProfit net: 23,6 χιλ. RON
2023158 χιλ. RONProfit net: 133 χιλ. RON
2024126 χιλ. RONProfit net: 107 χιλ. RON
202593,3 χιλ. RONProfit net: 78,8 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
93.318
≈ 18,5 χιλ. €
78.825
≈ 15,6 χιλ. €
—
2024
126.379
≈ 25,4 χιλ. €
106.769
≈ 21,5 χιλ. €
—
2023
157.525
≈ 31,8 χιλ. €
133.361
≈ 27 χιλ. €
—
2022
28.644
≈ 5,81 χιλ. €
23.603
≈ 4,79 χιλ. €
0
2021
50.870
≈ 10,3 χιλ. €
44.919
≈ 9,13 χιλ. €
0
2020
68.663
≈ 14,2 χιλ. €
61.747
≈ 12,8 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

84,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

93,5%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

19,6

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,05

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALPIN CAVE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42113994. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALPIN CAVE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALPIN CAVE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ALPIN CAVE S.R.L., CUI 42113994, nr. Reg. Com. J35/83/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALPIN CAVE S.R.L. în 2025?

ALPIN CAVE S.R.L. (CUI 42113994) a avut o marjă de profit net de 84,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).