Επιστροφή στην αναζήτηση

TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.087.695 lei și un profit net de 843.758 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 42105444 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #6245CAEN 8299 #1499

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαTEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L.
CUI42105444
Αριθμός εγγραφήςJ35/69/2020
ΔιεύθυνσηMUREŞ, 138-140, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8299
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN7022732082999609
Ημερομηνία εγγραφής15/01/2020
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
SOLDAVINI MICHELEadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,09 εκ. RON

vs 910 χιλ. RON

≈ 216 χιλ. €

Profit net (2025)

844 χιλ. RON

vs 780 χιλ. RON

≈ 167 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

844 χιλ. RON

vs 781 χιλ. RON

≈ 168 χιλ. €

Angajați (2025)

1

2025

1,09 εκ. RON

+20%față de 2024Profit net844 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020588 χιλ. RONProfit net: 568 χιλ. RON
2021620 χιλ. RONProfit net: 596 χιλ. RON
2022752 χιλ. RONProfit net: 709 χιλ. RON
2023807 χιλ. RONProfit net: 718 χιλ. RON
2024910 χιλ. RONProfit net: 780 χιλ. RON
20251,09 εκ. RONProfit net: 844 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.087.695
≈ 216 χιλ. €
843.758
≈ 167 χιλ. €
1
2024
909.792
≈ 183 χιλ. €
780.262
≈ 157 χιλ. €
1
2023
806.730
≈ 163 χιλ. €
717.760
≈ 145 χιλ. €
1
2022
752.383
≈ 153 χιλ. €
708.532
≈ 144 χιλ. €
1
2021
620.421
≈ 126 χιλ. €
596.309
≈ 121 χιλ. €
—
2020
587.578
≈ 121 χιλ. €
567.788
≈ 117 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

77,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

15,5

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,21

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,09 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2020-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42105444. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L., CUI 42105444, nr. Reg. Com. J35/69/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L. în 2025?

TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L. (CUI 42105444) a avut o marjă de profit net de 77,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).