Επιστροφή στην αναζήτηση

NORTH MOBILEWORKS S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

NORTH MOBILEWORKS S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în satul Adâncata, județul Suceava. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 421.391 lei și un profit net de 245.840 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 42017229 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Suceava #6748CAEN 6201 #5187

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαNORTH MOBILEWORKS S.R.L.
CUI42017229
Αριθμός εγγραφήςJ2019001962330
Διεύθυνση4, Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Suceava
Κύριος κωδικός CAEN6210
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN58215829621062206290631063916392
Ημερομηνία εγγραφής12/12/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

421 χιλ. RON

vs 394 χιλ. RON

≈ 83,6 χιλ. €

Profit net (2025)

246 χιλ. RON

vs 198 χιλ. RON

≈ 48,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

246 χιλ. RON

vs 198 χιλ. RON

≈ 48,8 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
421.391
≈ 83,6 χιλ. €
245.840
≈ 48,8 χιλ. €
1
2024
394.298
≈ 79,3 χιλ. €
198.092
≈ 39,8 χιλ. €
1
2023
373.434
≈ 75,5 χιλ. €
177.085
≈ 35,8 χιλ. €
1
2022
384.831
≈ 78 χιλ. €
323.697
≈ 65,6 χιλ. €
1
2021
302.908
≈ 61,6 χιλ. €
290.485
≈ 59 χιλ. €
—
2020
84.562
≈ 17,5 χιλ. €
79.541
≈ 16,4 χιλ. €
—
2019Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

58,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,83

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,22

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

421 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2022-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NORTH MOBILEWORKS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42017229. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NORTH MOBILEWORKS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NORTH MOBILEWORKS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NORTH MOBILEWORKS S.R.L., CUI 42017229, nr. Reg. Com. J2019001962330, sediu Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NORTH MOBILEWORKS S.R.L. în 2025?

NORTH MOBILEWORKS S.R.L. (CUI 42017229) a avut o marjă de profit net de 58,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).