Επιστροφή στην αναζήτηση

MAGIA VAM COMPANY S.R.L.

Ενεργή

MAGIA VAM COMPANY S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureș. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 207.848 lei și un profit net de 90.085 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41986281 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Maramureș #7734CAEN 8299 #4245

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMAGIA VAM COMPANY S.R.L.
CUI41986281
Αριθμός εγγραφήςJ2019002043241
ΔιεύθυνσηGĂRII, 54, Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureş
Κύριος κωδικός CAEN8299
Ημερομηνία εγγραφής04/12/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
ILIŞ ANAMARIAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

208 χιλ. RON

vs 208 χιλ. RON

≈ 41,3 χιλ. €

Profit net (2025)

62,7 χιλ. RON

vs 90,1 χιλ. RON

≈ 12,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

206 χιλ. RON

vs 197 χιλ. RON

≈ 40,8 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
207.861
≈ 41,3 χιλ. €
62.749
≈ 12,5 χιλ. €
2
2024
207.848
≈ 41,8 χιλ. €
90.085
≈ 18,1 χιλ. €
2
2023
165.648
≈ 33,5 χιλ. €
62.337
≈ 12,6 χιλ. €
2
2022
150.468
≈ 30,5 χιλ. €
46.787
≈ 9,49 χιλ. €
2
2021
141.383
≈ 28,7 χιλ. €
40.514
≈ 8,23 χιλ. €
2
2020
117.239
≈ 24,2 χιλ. €
45.008
≈ 9,3 χιλ. €
2
2019
—
-3.360
≈ -708 €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

30,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

30,5%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,05

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,94

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

104 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAGIA VAM COMPANY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41986281. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAGIA VAM COMPANY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAGIA VAM COMPANY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MAGIA VAM COMPANY S.R.L., CUI 41986281, nr. Reg. Com. J2019002043241, sediu Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAGIA VAM COMPANY S.R.L. în 2025?

MAGIA VAM COMPANY S.R.L. (CUI 41986281) a avut o marjă de profit net de 30,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).