Επιστροφή στην αναζήτηση

LBS MENTENANŢĂ S.R.L.

Ενεργή

LBS MENTENANŢĂ S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 cifra de afaceri a fost de 77.370 lei, iar profitul net a fost de 48.610 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41888151 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #26691CAEN 4334 #1096

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαLBS MENTENANŢĂ S.R.L.
CUI41888151
Αριθμός εγγραφήςJ35/1592/2023
ΔιεύθυνσηMARTIR CLAUDIU VÂRCUŞ, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4334
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN412043224331433243334334433981218122
Ημερομηνία εγγραφής20/04/2023
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
ŞTEFĂNESCU BOGDANadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

45,9 χιλ. RON

vs 77,4 χιλ. RON

≈ 9,12 χιλ. €

Profit net (2025)

23,3 χιλ. RON

vs 48,6 χιλ. RON

≈ 4,63 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

24 χιλ. RON

vs 48,9 χιλ. RON

≈ 4,76 χιλ. €

Angajați (2025)

—

2025

45,9 χιλ. RON

-41%față de 2024Profit net23,3 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202365,8 χιλ. RONProfit net: 22,3 χιλ. RON
202477,4 χιλ. RONProfit net: 48,6 χιλ. RON
202545,9 χιλ. RONProfit net: 23,3 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
45.928
≈ 9,12 χιλ. €
23.331
≈ 4,63 χιλ. €
—
2024
77.370
≈ 15,6 χιλ. €
48.610
≈ 9,77 χιλ. €
—
2023
65.750
≈ 13,3 χιλ. €
22.275
≈ 4,5 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

50,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

97,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,52

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,66

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LBS MENTENANŢĂ S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41888151. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LBS MENTENANŢĂ S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LBS MENTENANŢĂ S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LBS MENTENANŢĂ S.R.L., CUI 41888151, nr. Reg. Com. J35/1592/2023, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LBS MENTENANŢĂ S.R.L. în 2025?

LBS MENTENANŢĂ S.R.L. (CUI 41888151) a avut o marjă de profit net de 50,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).