Επιστροφή στην αναζήτηση

ARTVISION MED S.R.L.

Ενεργή

ARTVISION MED S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.275.414 lei și un profit net de 626.611 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41832355 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #5984CAEN 8622 #1674

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαARTVISION MED S.R.L.
CUI41832355
Αριθμός εγγραφήςJ2019004070355
ΔιεύθυνσηJIUL, 1A, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN86228699
Ημερομηνία εγγραφής30/10/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
MUREŞAN ANDREIadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,16 εκ. RON

vs 1,28 εκ. RON

≈ 229 χιλ. €

Profit net (2025)

96,2 χιλ. RON

vs 627 χιλ. RON

≈ 19,1 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,11 εκ. RON

vs 1,01 εκ. RON

≈ 219 χιλ. €

Angajați (2025)

3

2025

1,16 εκ. RON

-9%față de 2024Profit net96,2 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20191,66 χιλ. RONProfit net: -7,23 χιλ. RON
2020477 χιλ. RONProfit net: 215 χιλ. RON
2021839 χιλ. RONProfit net: 390 χιλ. RON
20221,07 εκ. RONProfit net: 573 χιλ. RON
20231,55 εκ. RONProfit net: 984 χιλ. RON
20241,28 εκ. RONProfit net: 627 χιλ. RON
20251,16 εκ. RONProfit net: 96,2 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.155.639
≈ 229 χιλ. €
96.190
≈ 19,1 χιλ. €
3
2024
1.275.414
≈ 256 χιλ. €
626.611
≈ 126 χιλ. €
2
2023
1.545.248
≈ 312 χιλ. €
983.595
≈ 199 χιλ. €
2
2022
1.066.726
≈ 216 χιλ. €
572.825
≈ 116 χιλ. €
2
2021
839.499
≈ 171 χιλ. €
390.247
≈ 79,3 χιλ. €
2
2020
477.067
≈ 98,6 χιλ. €
214.654
≈ 44,4 χιλ. €
1
2019
1.660
≈ 350 €
-7.227
≈ -1,52 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

8,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

8,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,61

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,6

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

385 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARTVISION MED S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41832355. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARTVISION MED S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARTVISION MED S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ARTVISION MED S.R.L., CUI 41832355, nr. Reg. Com. J2019004070355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARTVISION MED S.R.L. în 2025?

ARTVISION MED S.R.L. (CUI 41832355) a avut o marjă de profit net de 8,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).