Επιστροφή στην αναζήτηση

MUNTENIA FILMS S.R.L.

Ενεργή

MUNTENIA FILMS S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în satul Prundeni, comuna Prundeni, județul Vâlcea. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 265.314 lei și un profit net de 182.100 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41805792 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Vâlcea #4255CAEN 5911 #923

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMUNTENIA FILMS S.R.L.
CUI41805792
Αριθμός εγγραφήςJ2019001198386
ΔιεύθυνσηTUDOR VLADIMIRESCU, 167b, Sat Prundeni, Comuna Prundeni, Vâlcea
Κύριος κωδικός CAEN5911
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN181259115912591462016311631274107420
Ημερομηνία εγγραφής23/10/2019
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
HUDUDOI BOGDANadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

265 χιλ. RON

vs 245 χιλ. RON

≈ 52,7 χιλ. €

Profit net (2025)

182 χιλ. RON

vs 179 χιλ. RON

≈ 36,1 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

182 χιλ. RON

vs 179 χιλ. RON

≈ 36,2 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
265.314
≈ 52,7 χιλ. €
182.100
≈ 36,1 χιλ. €
1
2024
245.381
≈ 49,3 χιλ. €
179.179
≈ 36 χιλ. €
1
2023
198.138
≈ 40,1 χιλ. €
120.654
≈ 24,4 χιλ. €
—
2022
172.504
≈ 35 χιλ. €
128.330
≈ 26 χιλ. €
—
2021
60.050
≈ 12,2 χιλ. €
50.530
≈ 10,3 χιλ. €
—
2020
—
-124
≈ -25,6 €
—
2019
—
-134
≈ -28,2 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

68,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

27,39

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,41

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

265 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MUNTENIA FILMS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41805792. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MUNTENIA FILMS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MUNTENIA FILMS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MUNTENIA FILMS S.R.L., CUI 41805792, nr. Reg. Com. J2019001198386, sediu Sat Prundeni, Comuna Prundeni, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MUNTENIA FILMS S.R.L. în 2025?

MUNTENIA FILMS S.R.L. (CUI 41805792) a avut o marjă de profit net de 68,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).