CLINICA DE DETAILING S.R.L.
CLINICA DE DETAILING S.R.L. este o societate cu sediul în Municipiul Timișoara înfiinată în anul 2019. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 37.200 lei și un profit net de 21.413 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC
CUI: 41606390 · Οικονομική υγεία
Κατάταξη 2025: Timiș #30742CAEN 4520 #10019
Γενικά στοιχεία
Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!
Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.
Δωρεάν με τη διεκδίκηση
Διαχειριστές και εκπρόσωποι
Πηγή: ONRCΦΠΑ
Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ
Κατάσταση ONRC
Funcțiune
Κατάσταση
Ενεργός φορολογούμενος
Διαχωρισμός ΦΠΑ
Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
8,89 χιλ. RON
≈ 1,76 χιλ. €
Profit net (2025)
5,01 χιλ. RON
≈ 994 €
Capitaluri proprii (2025)
5,25 χιλ. RON
≈ 1,04 χιλ. €
Angajați (2025)
2025
8,89 χιλ. RON
| 2019 | 6,15 χιλ. RON | Profit net: 5,21 χιλ. RON |
|---|---|---|
| 2020 | 7,5 χιλ. RON | Profit net: 6,06 χιλ. RON |
| 2021 | 12,5 χιλ. RON | Profit net: 10,4 χιλ. RON |
| 2022 | 12,5 χιλ. RON | Profit net: 7,07 χιλ. RON |
| 2023 | 10,5 χιλ. RON | Profit net: 4,02 χιλ. RON |
| 2024 | 37,2 χιλ. RON | Profit net: 21,4 χιλ. RON |
| 2025 | 8,89 χιλ. RON | Profit net: 5,01 χιλ. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8.890 ≈ 1,76 χιλ. € | 5.007 ≈ 994 € | — |
| 2024 | 37.200 ≈ 7,48 χιλ. € | 21.413 ≈ 4,3 χιλ. € | — |
| 2023 | 10.450 ≈ 2,11 χιλ. € | 4.021 ≈ 813 € | — |
| 2022 | 12.500 ≈ 2,53 χιλ. € | 7.066 ≈ 1,43 χιλ. € | — |
| 2021 | 12.500 ≈ 2,54 χιλ. € | 10.395 ≈ 2,11 χιλ. € | — |
| 2020 | 7.500 ≈ 1,55 χιλ. € | 6.056 ≈ 1,25 χιλ. € | — |
| 2019 | 6.150 ≈ 1,3 χιλ. € | 5.210 ≈ 1,1 χιλ. € | — |
Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025
Περιθώριο καθαρού κέρδους
56,3%
Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)
95,4%
Δείκτης άμεσης ρευστότητας
1,53
Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού
0,59
Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο
—
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Întrebări frecvente
Cum verific firma CLINICA DE DETAILING S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 41606390. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLINICA DE DETAILING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CLINICA DE DETAILING S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea CLINICA DE DETAILING S.R.L., CUI 41606390, nr. Reg. Com. J35/3392/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CLINICA DE DETAILING S.R.L. în 2025?
CLINICA DE DETAILING S.R.L. (CUI 41606390) a avut o marjă de profit net de 56,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).