Επιστροφή στην αναζήτηση

CONSTRUCTII COCHELA S.R.L.

Ενεργή

CONSTRUCTII COCHELA S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 286.776 lei și un profit net de 22.101 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41563729 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #14730CAEN 4333 #848

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαCONSTRUCTII COCHELA S.R.L.
CUI41563729
Αριθμός εγγραφήςJ2019003289356
ΔιεύθυνσηIULIU PODLIPNY, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4333
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN41104120422142224311431243134321432243294331433243334334433943914399
Ημερομηνία εγγραφής27/08/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

287 χιλ. RON

vs 5 χιλ. RON

≈ 56,9 χιλ. €

Profit net (2025)

22,1 χιλ. RON

vs 2 χιλ. RON

≈ 4,39 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

22,3 χιλ. RON

vs 28 χιλ. RON

≈ 4,43 χιλ. €

Angajați (2025)

1

2025

287 χιλ. RON

+5636%față de 2024Profit net22,1 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20191,84 χιλ. RONProfit net: 1,12 χιλ. RON
202024,5 χιλ. RONProfit net: 17,4 χιλ. RON
20216,8 χιλ. RONProfit net: 6,6 χιλ. RON
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2023760 RONProfit net: 638 RON
20245 χιλ. RONProfit net: 2 χιλ. RON
2025287 χιλ. RONProfit net: 22,1 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
286.776
≈ 56,9 χιλ. €
22.101
≈ 4,39 χιλ. €
1
2024
5.000
≈ 1,01 χιλ. €
1.995
≈ 401 €
—
2023
760
≈ 154 €
638
≈ 129 €
—
2022
—
0
≈ 0 €
—
2021
6.800
≈ 1,38 χιλ. €
6.596
≈ 1,34 χιλ. €
—
2020
24.523
≈ 5,07 χιλ. €
17.436
≈ 3,6 χιλ. €
—
2019
1.840
≈ 388 €
1.124
≈ 237 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

7,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

98,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,07

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

8,99

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

287 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCTII COCHELA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41563729. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCTII COCHELA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCTII COCHELA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCTII COCHELA S.R.L., CUI 41563729, nr. Reg. Com. J2019003289356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCTII COCHELA S.R.L. în 2025?

CONSTRUCTII COCHELA S.R.L. (CUI 41563729) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).