Επιστροφή στην αναζήτηση

IVASCU SPATII VERZI S.R.L.

Ενεργή

IVASCU SPATII VERZI S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. Pentru anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 288.294 lei și un profit net de 197.732 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41546612 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #14670CAEN 8130 #729

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαIVASCU SPATII VERZI S.R.L.
CUI41546612
Αριθμός εγγραφήςJ35/3248/2019
ΔιεύθυνσηANEMONEI, 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8130
Ημερομηνία εγγραφής22/08/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

288 χιλ. RON

vs 287 χιλ. RON

≈ 57,2 χιλ. €

Profit net (2025)

198 χιλ. RON

vs 136 χιλ. RON

≈ 39,2 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

198 χιλ. RON

vs 209 χιλ. RON

≈ 39,3 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
288.294
≈ 57,2 χιλ. €
197.732
≈ 39,2 χιλ. €
1
2024
286.711
≈ 57,6 χιλ. €
136.019
≈ 27,3 χιλ. €
1
2023
74.680
≈ 15,1 χιλ. €
52.099
≈ 10,5 χιλ. €
—
2022
51.544
≈ 10,5 χιλ. €
20.186
≈ 4,09 χιλ. €
1
2021
29.355
≈ 5,97 χιλ. €
-15.424
≈ -3,13 χιλ. €
1
2020
271.915
≈ 56,2 χιλ. €
226.514
≈ 46,8 χιλ. €
2
2019
59.730
≈ 12,6 χιλ. €
52.803
≈ 11,1 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

68,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,37

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,9

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

288 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma IVASCU SPATII VERZI S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41546612. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IVASCU SPATII VERZI S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IVASCU SPATII VERZI S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IVASCU SPATII VERZI S.R.L., CUI 41546612, nr. Reg. Com. J35/3248/2019, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IVASCU SPATII VERZI S.R.L. în 2025?

IVASCU SPATII VERZI S.R.L. (CUI 41546612) a avut o marjă de profit net de 68,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).