Επιστροφή στην αναζήτηση

P.N.A. CONSTRUCTII S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

P.N.A. CONSTRUCTII S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.280.016 lei și un profit net de 198.939 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41522877 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #10840CAEN 4100 #4749

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαP.N.A. CONSTRUCTII S.R.L.
CUI41522877
Αριθμός εγγραφήςJ2019003198355
ΔιεύθυνσηEPISCOP AUGUSTIN PACHA, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4100
Ημερομηνία εγγραφής14/08/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
FAUR DAN CORNELIUadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

452 χιλ. RON

vs 1,28 εκ. RON

≈ 89,7 χιλ. €

Profit net (2025)

242 χιλ. RON

vs 199 χιλ. RON

≈ 48,1 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

362 χιλ. RON

vs 119 χιλ. RON

≈ 71,8 χιλ. €

Angajați (2025)

0

2025

452 χιλ. RON

-65%față de 2024Profit net242 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -5,52 χιλ. RON
20231,95 εκ. RONProfit net: -112 χιλ. RON
20241,28 εκ. RONProfit net: 199 χιλ. RON
2025452 χιλ. RONProfit net: 242 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
452.167
≈ 89,7 χιλ. €
242.481
≈ 48,1 χιλ. €
0
2024
1.280.016
≈ 257 χιλ. €
198.939
≈ 40 χιλ. €
1
2023
1.945.922
≈ 393 χιλ. €
-112.281
≈ -22,7 χιλ. €
1
2019
—
-5.518
≈ -1,16 χιλ. €
—
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

53,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

67%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,74

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,8

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2022-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma P.N.A. CONSTRUCTII S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41522877. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru P.N.A. CONSTRUCTII S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru P.N.A. CONSTRUCTII S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea P.N.A. CONSTRUCTII S.R.L., CUI 41522877, nr. Reg. Com. J2019003198355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are P.N.A. CONSTRUCTII S.R.L. în 2025?

P.N.A. CONSTRUCTII S.R.L. (CUI 41522877) a avut o marjă de profit net de 53,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).