Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

ONCOPAL S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 889.109 lei și un profit net de 638.804 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41271791 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Hunedoara #2100CAEN 8622 #2159

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαONCOPAL S.R.L.
CUI41271791
Αριθμός εγγραφήςJ2019001030202
ΔιεύθυνσηFLORILOR, Municipiul Deva, Hunedoara
Κύριος κωδικός CAEN8622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN7210722086108621862286998710
Ημερομηνία εγγραφής14/06/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

889 χιλ. RON

vs 635 χιλ. RON

≈ 176 χιλ. €

Profit net (2025)

639 χιλ. RON

vs 446 χιλ. RON

≈ 127 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

639 χιλ. RON

vs 446 χιλ. RON

≈ 127 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
889.109
≈ 176 χιλ. €
638.804
≈ 127 χιλ. €
2
2024
635.071
≈ 128 χιλ. €
445.682
≈ 89,6 χιλ. €
1
2023
150.936
≈ 30,5 χιλ. €
97.122
≈ 19,6 χιλ. €
—
2022
21.851
≈ 4,43 χιλ. €
4.840
≈ 981 €
—
2021
14.181
≈ 2,88 χιλ. €
3.735
≈ 759 €
—
2020
—
-1.872
≈ -387 €
—
2019
3.225
≈ 680 €
2
≈ 0,421 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

71,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

6,52

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,24

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

445 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONCOPAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41271791. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONCOPAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONCOPAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ONCOPAL S.R.L., CUI 41271791, nr. Reg. Com. J2019001030202, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONCOPAL S.R.L. în 2025?

ONCOPAL S.R.L. (CUI 41271791) a avut o marjă de profit net de 71,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).