Επιστροφή στην αναζήτηση

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 524.392 lei și un profit net de 142.275 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 41061692 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #9738CAEN 3312 #441

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.
CUI41061692
Αριθμός εγγραφήςJ2019002010357
ΔιεύθυνσηSFÂNTUL NICOLAE, 14, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN3312
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN2553259933113312332042114212432446194712
Ημερομηνία εγγραφής03/05/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

524 χιλ. RON

vs 288 χιλ. RON

≈ 104 χιλ. €

Profit net (2025)

142 χιλ. RON

vs 78,8 χιλ. RON

≈ 28,2 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

143 χιλ. RON

vs 417 χιλ. RON

≈ 28,3 χιλ. €

Angajați (2025)

1

2025

524 χιλ. RON

+82%față de 2024Profit net142 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201946,5 χιλ. RONProfit net: 13,1 χιλ. RON
2020163 χιλ. RONProfit net: 47,8 χιλ. RON
2021221 χιλ. RONProfit net: 74,3 χιλ. RON
2022409 χιλ. RONProfit net: 156 χιλ. RON
2023520 χιλ. RONProfit net: 204 χιλ. RON
2024288 χιλ. RONProfit net: 78,8 χιλ. RON
2025524 χιλ. RONProfit net: 142 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
524.392
≈ 104 χιλ. €
142.275
≈ 28,2 χιλ. €
1
2024
287.507
≈ 57,8 χιλ. €
78.838
≈ 15,8 χιλ. €
—
2023
519.732
≈ 105 χιλ. €
203.842
≈ 41,2 χιλ. €
—
2022
408.918
≈ 82,9 χιλ. €
155.935
≈ 31,6 χιλ. €
—
2021
221.356
≈ 45 χιλ. €
74.262
≈ 15,1 χιλ. €
—
2020
162.908
≈ 33,7 χιλ. €
47.762
≈ 9,87 χιλ. €
—
2019
46.523
≈ 9,8 χιλ. €
13.058
≈ 2,75 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

27,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,8

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,26

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

524 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2019-08-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41061692. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L., CUI 41061692, nr. Reg. Com. J2019002010357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41061692) a avut o marjă de profit net de 27,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).