Επιστροφή στην αναζήτηση

ELYRA CLINIC S.R.L.

Ενεργή

ELYRA CLINIC S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 154.438 lei și un profit net de 61.670 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 40948107 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #16573CAEN 8622 #6834

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαELYRA CLINIC S.R.L.
CUI40948107
Αριθμός εγγραφήςJ2019001723357
ΔιεύθυνσηLAZĂR GHEORGHE, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN8621862286918699
Ημερομηνία εγγραφής09/04/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

234 χιλ. RON

vs 154 χιλ. RON

≈ 46,4 χιλ. €

Profit net (2025)

18,1 χιλ. RON

vs 61,7 χιλ. RON

≈ 3,59 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

18,3 χιλ. RON

vs 61,9 χιλ. RON

≈ 3,64 χιλ. €

Angajați (2025)

0

2025

234 χιλ. RON

+52%față de 2024Profit net18,1 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201919,2 χιλ. RONProfit net: 17 χιλ. RON
202045,2 χιλ. RONProfit net: 38,4 χιλ. RON
202142 χιλ. RONProfit net: 35,5 χιλ. RON
202266,8 χιλ. RONProfit net: 57,5 χιλ. RON
2023161 χιλ. RONProfit net: 128 χιλ. RON
2024154 χιλ. RONProfit net: 61,7 χιλ. RON
2025234 χιλ. RONProfit net: 18,1 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
233.978
≈ 46,4 χιλ. €
18.094
≈ 3,59 χιλ. €
0
2024
154.438
≈ 31 χιλ. €
61.670
≈ 12,4 χιλ. €
—
2023
161.322
≈ 32,6 χιλ. €
128.254
≈ 25,9 χιλ. €
—
2022
66.812
≈ 13,5 χιλ. €
57.489
≈ 11,7 χιλ. €
—
2021
42.049
≈ 8,55 χιλ. €
35.458
≈ 7,21 χιλ. €
—
2020
45.174
≈ 9,34 χιλ. €
38.399
≈ 7,94 χιλ. €
0
2019
19.229
≈ 4,05 χιλ. €
17.048
≈ 3,59 χιλ. €
0

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

7,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

98,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,06

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,17

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELYRA CLINIC S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40948107. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELYRA CLINIC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELYRA CLINIC S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ELYRA CLINIC S.R.L., CUI 40948107, nr. Reg. Com. J2019001723357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELYRA CLINIC S.R.L. în 2025?

ELYRA CLINIC S.R.L. (CUI 40948107) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).