Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

ARVA FIZIO S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.515.682 lei și un profit net de 579.048 lei cu 9 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 40771195 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #5340CAEN 8622 #1404

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαARVA FIZIO S.R.L.
CUI40771195
Αριθμός εγγραφήςJ35/1322/2019
ΔιεύθυνσηIZLAZ, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN86228690
Ημερομηνία εγγραφής12/03/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
ANDRIŞ RAMONAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,35 εκ. RON

vs 1,52 εκ. RON

≈ 268 χιλ. €

Profit net (2025)

384 χιλ. RON

vs 579 χιλ. RON

≈ 76,3 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

388 χιλ. RON

vs 584 χιλ. RON

≈ 77,1 χιλ. €

Angajați (2025)

9

2025

1,35 εκ. RON

-11%față de 2024Profit net384 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201944,4 χιλ. RONProfit net: 1,02 χιλ. RON
2020219 χιλ. RONProfit net: 19,8 χιλ. RON
2021619 χιλ. RONProfit net: 153 χιλ. RON
20221,29 εκ. RONProfit net: 623 χιλ. RON
20231,72 εκ. RONProfit net: 808 χιλ. RON
20241,52 εκ. RONProfit net: 579 χιλ. RON
20251,35 εκ. RONProfit net: 384 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.351.991
≈ 268 χιλ. €
384.297
≈ 76,3 χιλ. €
9
2024
1.515.682
≈ 305 χιλ. €
579.048
≈ 116 χιλ. €
9
2023
1.716.853
≈ 347 χιλ. €
807.553
≈ 163 χιλ. €
9
2022
1.294.500
≈ 262 χιλ. €
623.320
≈ 126 χιλ. €
9
2021
618.646
≈ 126 χιλ. €
152.513
≈ 31 χιλ. €
8
2020
218.919
≈ 45,3 χιλ. €
19.779
≈ 4,09 χιλ. €
6
2019
44.391
≈ 9,35 χιλ. €
1.015
≈ 214 €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

28,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

98,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,31

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,18

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

150 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARVA FIZIO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40771195. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARVA FIZIO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARVA FIZIO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ARVA FIZIO S.R.L., CUI 40771195, nr. Reg. Com. J35/1322/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARVA FIZIO S.R.L. în 2025?

ARVA FIZIO S.R.L. (CUI 40771195) a avut o marjă de profit net de 28,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).