Επιστροφή στην αναζήτηση

VERONICA SOFTWARE S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

VERONICA SOFTWARE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în Comuna Ciorogârla, județul Ilfov. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.059.771 lei și profitul net a fost de 836.009 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 40757204 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Ilfov #9286CAEN 6201 #1388

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαVERONICA SOFTWARE S.R.L.
CUI40757204
Αριθμός εγγραφήςJ2019001095236
ΔιεύθυνσηPatriarh Miron Cristea, 3, Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov
Κύριος κωδικός CAEN6210
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN58296210622062906310
Ημερομηνία εγγραφής08/03/2019
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
BANU IONEL-LUCIANadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,06 εκ. RON

vs 949 χιλ. RON

≈ 210 χιλ. €

Profit net (2025)

836 χιλ. RON

vs 776 χιλ. RON

≈ 166 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

836 χιλ. RON

vs 776 χιλ. RON

≈ 166 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.059.771
≈ 210 χιλ. €
836.009
≈ 166 χιλ. €
1
2024
949.215
≈ 191 χιλ. €
775.789
≈ 156 χιλ. €
1
2023
544.051
≈ 110 χιλ. €
419.995
≈ 84,9 χιλ. €
1
2022
564.824
≈ 115 χιλ. €
199.223
≈ 40,4 χιλ. €
1
2021
490.150
≈ 99,6 χιλ. €
386.111
≈ 78,5 χιλ. €
1
2020
474.963
≈ 98,2 χιλ. €
423.934
≈ 87,6 χιλ. €
1
2019
472.338
≈ 99,5 χιλ. €
427.671
≈ 90,1 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

78,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,59

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,04

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,06 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2019-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VERONICA SOFTWARE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40757204. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VERONICA SOFTWARE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VERONICA SOFTWARE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VERONICA SOFTWARE S.R.L., CUI 40757204, nr. Reg. Com. J2019001095236, sediu Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VERONICA SOFTWARE S.R.L. în 2025?

VERONICA SOFTWARE S.R.L. (CUI 40757204) a avut o marjă de profit net de 78,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).