Επιστροφή στην αναζήτηση

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.

Ενεργή

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 287.678 lei și un profit net de 17.502 lei cu 3 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 40671722 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #14695CAEN 9622 #181

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαSPA NAILS EVOLUTION S.R.L.
CUI40671722
Αριθμός εγγραφήςJ2019001074356
ΔιεύθυνσηDÎMBOVIŢA, 92/88, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN9622
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN47124775479168208559962196229623
Ημερομηνία εγγραφής20/02/2019
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
PĂTLĂGESCU RAMONAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

288 χιλ. RON

vs 278 χιλ. RON

≈ 57,1 χιλ. €

Profit net (2025)

17,5 χιλ. RON

vs 15,6 χιλ. RON

≈ 3,47 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

-104 χιλ. RON

vs -121 χιλ. RON

≈ -20,6 χιλ. €

Angajați (2025)

3

2025

288 χιλ. RON

+3%față de 2024Profit net17,5 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019144 χιλ. RONProfit net: -3,81 χιλ. RON
2020157 χιλ. RONProfit net: -76,9 χιλ. RON
2021300 χιλ. RONProfit net: 2,58 χιλ. RON
2022299 χιλ. RONProfit net: -34,6 χιλ. RON
2023282 χιλ. RONProfit net: -24,2 χιλ. RON
2024278 χιλ. RONProfit net: 15,6 χιλ. RON
2025288 χιλ. RONProfit net: 17,5 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
287.678
≈ 57,1 χιλ. €
17.502
≈ 3,47 χιλ. €
3
2024
278.259
≈ 55,9 χιλ. €
15.646
≈ 3,15 χιλ. €
2
2023
281.758
≈ 57 χιλ. €
-24.213
≈ -4,89 χιλ. €
2
2022
299.463
≈ 60,7 χιλ. €
-34.568
≈ -7,01 χιλ. €
4
2021
299.665
≈ 60,9 χιλ. €
2.578
≈ 524 €
4
2020
156.779
≈ 32,4 χιλ. €
-76.924
≈ -15,9 χιλ. €
4
2019
144.148
≈ 30,4 χιλ. €
-3.808
≈ -802 €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

6,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

—

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,14

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,89

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

95,9 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40671722. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SPA NAILS EVOLUTION S.R.L., CUI 40671722, nr. Reg. Com. J2019001074356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. în 2025?

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. (CUI 40671722) a avut o marjă de profit net de 6,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).