Επιστροφή στην αναζήτηση

DAVERAS STYLE S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

DAVERAS STYLE S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are cifra de afaceri de 259.858 lei și un profit net de 28.768 lei pentru anul 2025.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 40347620 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #15613CAEN 1392 #390

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαDAVERAS STYLE S.R.L.
CUI40347620
Αριθμός εγγραφήςJ35/4691/2018
ΔιεύθυνσηVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN1392
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN13921419151246414642475147714772477847824789479147994939
Ημερομηνία εγγραφής21/12/2018
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
SANDU RADUadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

260 χιλ. RON

vs 247 χιλ. RON

≈ 51,6 χιλ. €

Profit net (2025)

28,8 χιλ. RON

vs 10,2 χιλ. RON

≈ 5,71 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

226 χιλ. RON

vs 197 χιλ. RON

≈ 44,8 χιλ. €

Angajați (2025)

1

2025

260 χιλ. RON

+5%față de 2024Profit net28,8 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201947,6 χιλ. RONProfit net: 13,9 χιλ. RON
2020526 χιλ. RONProfit net: 87,7 χιλ. RON
2021568 χιλ. RONProfit net: 49,5 χιλ. RON
2022275 χιλ. RONProfit net: 29,9 χιλ. RON
2023213 χιλ. RONProfit net: 5,67 χιλ. RON
2024247 χιλ. RONProfit net: 10,2 χιλ. RON
2025260 χιλ. RONProfit net: 28,8 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
259.858
≈ 51,6 χιλ. €
28.768
≈ 5,71 χιλ. €
1
2024
247.092
≈ 49,7 χιλ. €
10.204
≈ 2,05 χιλ. €
1
2023
212.665
≈ 43 χιλ. €
5.674
≈ 1,15 χιλ. €
1
2022
275.263
≈ 55,8 χιλ. €
29.850
≈ 6,05 χιλ. €
1
2021
568.177
≈ 115 χιλ. €
49.497
≈ 10,1 χιλ. €
1
2020
525.670
≈ 109 χιλ. €
87.651
≈ 18,1 χιλ. €
2
2019
47.582
≈ 10 χιλ. €
13.873
≈ 2,92 χιλ. €
2
2018Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

11,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

12,7%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,85

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,74

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

260 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2020-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DAVERAS STYLE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40347620. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DAVERAS STYLE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DAVERAS STYLE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DAVERAS STYLE S.R.L., CUI 40347620, nr. Reg. Com. J35/4691/2018, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DAVERAS STYLE S.R.L. în 2025?

DAVERAS STYLE S.R.L. (CUI 40347620) a avut o marjă de profit net de 11,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).