Επιστροφή στην αναζήτηση

LUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

LUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este intermedierea pentru transportul de marfă conform codului CAEN 5231.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 39877460 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #7954CAEN 5231 #248

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαLUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L.
CUI39877460
Αριθμός εγγραφήςJ2018003164357
ΔιεύθυνσηLIREI, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN5231
Ημερομηνία εγγραφής17/09/2018
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
PEPTAN LUMINIŢAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

739 χιλ. RON

vs 225 χιλ. RON

≈ 147 χιλ. €

Profit net (2025)

209 χιλ. RON

vs 14,7 χιλ. RON

≈ 41,6 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

216 χιλ. RON

vs 6,49 χιλ. RON

≈ 42,8 χιλ. €

Angajați (2025)

0

2025

739 χιλ. RON

+228%față de 2024Profit net209 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -4,11 χιλ. RON
2019Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2020900 RONProfit net: 823 RON
202112 χιλ. RONProfit net: 465 RON
20225,89 χιλ. RONProfit net: -5,28 χιλ. RON
20231 χιλ. RONProfit net: -283 RON
2024225 χιλ. RONProfit net: 14,7 χιλ. RON
2025739 χιλ. RONProfit net: 209 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
739.255
≈ 147 χιλ. €
209.347
≈ 41,6 χιλ. €
0
2024
225.274
≈ 45,3 χιλ. €
14.678
≈ 2,95 χιλ. €
—
2023
1.000
≈ 202 €
-283
≈ -57,2 €
—
2022
5.890
≈ 1,19 χιλ. €
-5.279
≈ -1,07 χιλ. €
—
2021
11.950
≈ 2,43 χιλ. €
465
≈ 94,5 €
0
2020
900
≈ 186 €
823
≈ 170 €
—
2019
—
0
≈ 0 €
—
2018
—
-4.114
≈ -884 €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

28,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

97%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,61

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,57

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2021-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39877460. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L., CUI 39877460, nr. Reg. Com. J2018003164357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L. în 2025?

LUMAR INTERMODAL LOGISTICS S.R.L. (CUI 39877460) a avut o marjă de profit net de 28,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).