Επιστροφή στην αναζήτηση

SAMY SECURITY S.R.L.

Ενεργή

SAMY SECURITY S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în Sat Urleta, Comuna Bănești, Prahova. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 315.376 lei și un profit net de 115.722 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 39537639 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Prahova #9496CAEN 8009 #174

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSAMY SECURITY S.R.L.
CUI39537639
Αριθμός εγγραφήςJ2018001298296
ΔιεύθυνσηPrincipală, 35, Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova
Κύριος κωδικός CAEN8009
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN4321432246504931493249344939602060396310711280099510
Ημερομηνία εγγραφής26/06/2018
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

315 χιλ. RON

vs 304 χιλ. RON

≈ 62,6 χιλ. €

Profit net (2025)

116 χιλ. RON

vs 122 χιλ. RON

≈ 23 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

116 χιλ. RON

vs 122 χιλ. RON

≈ 23 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
315.376
≈ 62,6 χιλ. €
115.722
≈ 23 χιλ. €
1
2024
304.085
≈ 61,1 χιλ. €
122.098
≈ 24,5 χιλ. €
1
2023
299.479
≈ 60,5 χιλ. €
140.658
≈ 28,4 χιλ. €
1
2022
289.817
≈ 58,8 χιλ. €
62.875
≈ 12,7 χιλ. €
1
2021
296.298
≈ 60,2 χιλ. €
80.743
≈ 16,4 χιλ. €
1
2020
278.761
≈ 57,6 χιλ. €
77.061
≈ 15,9 χιλ. €
1
2019
177.161
≈ 37,3 χιλ. €
88.528
≈ 18,7 χιλ. €
1
2018
18.980
≈ 4,08 χιλ. €
6.047
≈ 1,3 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

36,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,07

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,41

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

315 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAMY SECURITY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39537639. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAMY SECURITY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAMY SECURITY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SAMY SECURITY S.R.L., CUI 39537639, nr. Reg. Com. J2018001298296, sediu Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAMY SECURITY S.R.L. în 2025?

SAMY SECURITY S.R.L. (CUI 39537639) a avut o marjă de profit net de 36,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).