NEXIM SECURITY SOLUTIONS S.R.L.
NEXIM SECURITY SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în sat Moşniţa Nouă, județul Timiș. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 1.365.929 lei cu un profit net de 299.614 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC
CUI: 39345340 · Οικονομική υγεία
Κατάταξη 2025: Timiș #6076CAEN 6201 #1272
Γενικά στοιχεία
Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!
Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.
Δωρεάν με τη διεκδίκηση
Διαχειριστές και εκπρόσωποι
Πηγή: ONRCΦΠΑ
Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ
Κατάσταση ONRC
Funcțiune
Κατάσταση
Ενεργός φορολογούμενος
Διαχωρισμός ΦΠΑ
Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,13 εκ. RON
≈ 224 χιλ. €
Profit net (2025)
173 χιλ. RON
≈ 34,4 χιλ. €
Capitaluri proprii (2025)
154 χιλ. RON
≈ 30,5 χιλ. €
Angajați (2025)
2025
1,13 εκ. RON
| 2018 | 440 χιλ. RON | Profit net: 371 χιλ. RON |
|---|---|---|
| 2019 | 986 χιλ. RON | Profit net: 602 χιλ. RON |
| 2020 | 822 χιλ. RON | Profit net: 474 χιλ. RON |
| 2022 | 839 χιλ. RON | Profit net: 244 χιλ. RON |
| 2023 | 1,15 εκ. RON | Profit net: 218 χιλ. RON |
| 2024 | 1,37 εκ. RON | Profit net: 300 χιλ. RON |
| 2025 | 1,13 εκ. RON | Profit net: 173 χιλ. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.130.334 ≈ 224 χιλ. € | 173.354 ≈ 34,4 χιλ. € | 1 | ||||
| 2024 | 1.365.929 ≈ 275 χιλ. € | 299.614 ≈ 60,2 χιλ. € | 1 | ||||
| 2023 | 1.154.942 ≈ 233 χιλ. € | 217.824 ≈ 44 χιλ. € | 1 | ||||
| 2022 | 839.208 ≈ 170 χιλ. € | 244.338 ≈ 49,5 χιλ. € | 1 | ||||
| 2020 | 822.372 ≈ 170 χιλ. € | 474.078 ≈ 98 χιλ. € | 2 | ||||
| 2019 | 986.102 ≈ 208 χιλ. € | 601.576 ≈ 127 χιλ. € | 1 | ||||
| 2018 | 440.337 ≈ 94,6 χιλ. € | 370.925 ≈ 79,7 χιλ. € | 1 | ||||
| 2021 | Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF). | ||||||
Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025
Περιθώριο καθαρού κέρδους
15,3%
Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)
112,6%
Δείκτης άμεσης ρευστότητας
1,49
Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού
2,65
Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο
1,13 εκ. RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Εταιρείες με κοινούς διαχειριστές
- GORDIANLOGIC SRL
Κοινός διαχειριστής: MARE SEPTIMIU FABIAN
Περίοδοι ΦΠΑ
| Από | Έως | Λεπτομέρειες |
|---|---|---|
| 2019-02-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma NEXIM SECURITY SOLUTIONS S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 39345340. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEXIM SECURITY SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru NEXIM SECURITY SOLUTIONS S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea NEXIM SECURITY SOLUTIONS S.R.L., CUI 39345340, nr. Reg. Com. J2018001624356, sediu Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are NEXIM SECURITY SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
NEXIM SECURITY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39345340) a avut o marjă de profit net de 15,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).