Επιστροφή στην αναζήτηση

SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.

Ενεργή

SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 133.160 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 39103451 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #21028CAEN 6920 #8794

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαSCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.
CUI39103451
Αριθμός εγγραφήςJ35/1023/2018
ΔιεύθυνσηMARGINII, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN6920
Ημερομηνία εγγραφής28/03/2018
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

133 χιλ. RON

vs 87,7 χιλ. RON

≈ 26,4 χιλ. €

Profit net (2025)

67,8 χιλ. RON

vs 32,1 χιλ. RON

≈ 13,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

68,3 χιλ. RON

vs 32,6 χιλ. RON

≈ 13,6 χιλ. €

Angajați (2025)

1

2025

133 χιλ. RON

+52%față de 2024Profit net67,8 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201828,5 χιλ. RONProfit net: 21 χιλ. RON
201955,8 χιλ. RONProfit net: 33,5 χιλ. RON
202097,4 χιλ. RONProfit net: 78,1 χιλ. RON
2021131 χιλ. RONProfit net: 112 χιλ. RON
2022112 χιλ. RONProfit net: 80,5 χιλ. RON
2023175 χιλ. RONProfit net: 119 χιλ. RON
202487,7 χιλ. RONProfit net: 32,1 χιλ. RON
2025133 χιλ. RONProfit net: 67,8 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
133.160
≈ 26,4 χιλ. €
67.834
≈ 13,5 χιλ. €
1
2024
87.734
≈ 17,6 χιλ. €
32.094
≈ 6,45 χιλ. €
1
2023
175.488
≈ 35,5 χιλ. €
119.439
≈ 24,1 χιλ. €
1
2022
112.220
≈ 22,8 χιλ. €
80.461
≈ 16,3 χιλ. €
1
2021
130.905
≈ 26,6 χιλ. €
112.390
≈ 22,8 χιλ. €
—
2020
97.422
≈ 20,1 χιλ. €
78.114
≈ 16,1 χιλ. €
—
2019
55.840
≈ 11,8 χιλ. €
33.521
≈ 7,06 χιλ. €
—
2018
28.536
≈ 6,13 χιλ. €
20.959
≈ 4,5 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

50,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,51

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,2

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

133 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39103451. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L., CUI 39103451, nr. Reg. Com. J35/1023/2018, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. în 2025?

SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. (CUI 39103451) a avut o marjă de profit net de 50,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).