Επιστροφή στην αναζήτηση

GRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L.

Ενεργή

GRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 255.750 lei și un profit net de 207.030 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 38998316 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #21189CAEN 8559 #3786

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαGRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L.
CUI38998316
Αριθμός εγγραφήςJ35/779/2018
ΔιεύθυνσηION CREANGĂ, 21, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8559
Ημερομηνία εγγραφής09/03/2018
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

130 χιλ. RON

vs 256 χιλ. RON

≈ 25,8 χιλ. €

Profit net (2025)

74,7 χιλ. RON

vs 207 χιλ. RON

≈ 14,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

392 χιλ. RON

vs 358 χιλ. RON

≈ 77,9 χιλ. €

Angajați (2025)

0

2025

130 χιλ. RON

-49%față de 2024Profit net74,7 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018114 χιλ. RONProfit net: 84,9 χιλ. RON
2019174 χιλ. RONProfit net: 116 χιλ. RON
2022437 χιλ. RONProfit net: 362 χιλ. RON
2023144 χιλ. RONProfit net: 117 χιλ. RON
2024256 χιλ. RONProfit net: 207 χιλ. RON
2025130 χιλ. RONProfit net: 74,7 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
130.200
≈ 25,8 χιλ. €
74.700
≈ 14,8 χιλ. €
0
2024
255.750
≈ 51,4 χιλ. €
207.030
≈ 41,6 χιλ. €
0
2023
144.445
≈ 29,2 χιλ. €
117.478
≈ 23,7 χιλ. €
—
2022
437.315
≈ 88,7 χιλ. €
361.647
≈ 73,3 χιλ. €
0
2019
173.952
≈ 36,7 χιλ. €
116.299
≈ 24,5 χιλ. €
0
2018
114.478
≈ 24,6 χιλ. €
84.928
≈ 18,3 χιλ. €
—
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2020Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

57,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

19%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

23,01

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,32

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2022-12-012024-01-22Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38998316. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea GRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L., CUI 38998316, nr. Reg. Com. J35/779/2018, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L. în 2025?

GRAUBUNDEN MANAGEMENT & TRAINING S.R.L. (CUI 38998316) a avut o marjă de profit net de 57,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).