Επιστροφή στην αναζήτηση

PPU WORK SAFETY S.R.L.

Ενεργή

PPU WORK SAFETY S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 234.397 lei și profitul net a fost de 94.892 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 38783724 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #16557CAEN 7490 #1381

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαPPU WORK SAFETY S.R.L.
CUI38783724
Αριθμός εγγραφήςJ35/312/2018
ΔιεύθυνσηCIRCUMVALAŢIUNII, 26, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7490
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN4690479955907490811082998559
Ημερομηνία εγγραφής01/02/2018
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
PEPU CĂTĂLIN IOANadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

234 χιλ. RON

vs 173 χιλ. RON

≈ 46,5 χιλ. €

Profit net (2025)

94,9 χιλ. RON

vs -52,1 χιλ. RON

≈ 18,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

210 χιλ. RON

vs 114 χιλ. RON

≈ 41,6 χιλ. €

Angajați (2025)

—

2025

234 χιλ. RON

+35%față de 2024Profit net94,9 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201860,5 χιλ. RONProfit net: 41,1 χιλ. RON
2019116 χιλ. RONProfit net: 58,3 χιλ. RON
2020131 χιλ. RONProfit net: 34 χιλ. RON
2021136 χιλ. RONProfit net: 13,2 χιλ. RON
2022146 χιλ. RONProfit net: 33,9 χιλ. RON
2023118 χιλ. RONProfit net: 2,67 χιλ. RON
2024173 χιλ. RONProfit net: -52,1 χιλ. RON
2025234 χιλ. RONProfit net: 94,9 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
234.397
≈ 46,5 χιλ. €
94.892
≈ 18,8 χιλ. €
—
2024
173.395
≈ 34,9 χιλ. €
-52.106
≈ -10,5 χιλ. €
0
2023
118.310
≈ 23,9 χιλ. €
2.668
≈ 539 €
—
2022
145.535
≈ 29,5 χιλ. €
33.887
≈ 6,87 χιλ. €
0
2021
135.752
≈ 27,6 χιλ. €
13.151
≈ 2,67 χιλ. €
1
2020
131.261
≈ 27,1 χιλ. €
34.030
≈ 7,04 χιλ. €
—
2019
116.346
≈ 24,5 χιλ. €
58.282
≈ 12,3 χιλ. €
—
2018
60.549
≈ 13 χιλ. €
41.063
≈ 8,82 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

40,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

45,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,44

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,79

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2018-03-152022-04-05Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PPU WORK SAFETY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38783724. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PPU WORK SAFETY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PPU WORK SAFETY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PPU WORK SAFETY S.R.L., CUI 38783724, nr. Reg. Com. J35/312/2018, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PPU WORK SAFETY S.R.L. în 2025?

PPU WORK SAFETY S.R.L. (CUI 38783724) a avut o marjă de profit net de 40,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).