Επιστροφή στην αναζήτηση

SIMINIC MACARALE SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SIMINIC MACARALE SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având o cifră de afaceri de 2.817.279 lei în anul 2025.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 38081886 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #3080CAEN 4941 #4575

Γενικά στοιχεία

ΟνομασίαSIMINIC MACARALE SRL
CUI38081886
Αριθμός εγγραφήςJ2017003412352
ΔιεύθυνσηANTON BACALBAŞA, 9/A, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4941
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN252246834939494149425210522152245225522668207732
Ημερομηνία εγγραφής09/08/2017
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διαχειριστές και εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,82 εκ. RON

vs 2,46 εκ. RON

≈ 559 χιλ. €

Profit net (2025)

641 χιλ. RON

vs 840 χιλ. RON

≈ 127 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,62 εκ. RON

vs 1,56 εκ. RON

≈ 322 χιλ. €

Angajați (2025)

4

2025

2,82 εκ. RON

+15%față de 2024Profit net641 χιλ. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201731,7 χιλ. RONProfit net: 12,8 χιλ. RON
2018414 χιλ. RONProfit net: 60,5 χιλ. RON
2019556 χιλ. RONProfit net: 43,4 χιλ. RON
2020492 χιλ. RONProfit net: 185 χιλ. RON
20211,03 εκ. RONProfit net: 289 χιλ. RON
20221,82 εκ. RONProfit net: 592 χιλ. RON
20231,89 εκ. RONProfit net: 367 χιλ. RON
20242,46 εκ. RONProfit net: 840 χιλ. RON
20252,82 εκ. RONProfit net: 641 χιλ. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.817.279
≈ 559 χιλ. €
640.742
≈ 127 χιλ. €
4
2024
2.459.745
≈ 494 χιλ. €
840.402
≈ 169 χιλ. €
3
2023
1.885.561
≈ 381 χιλ. €
366.646
≈ 74,1 χιλ. €
3
2022
1.821.832
≈ 369 χιλ. €
591.897
≈ 120 χιλ. €
2
2021
1.025.205
≈ 208 χιλ. €
289.410
≈ 58,8 χιλ. €
2
2020
492.430
≈ 102 χιλ. €
185.254
≈ 38,3 χιλ. €
1
2019
556.181
≈ 117 χιλ. €
43.405
≈ 9,15 χιλ. €
1
2018
414.347
≈ 89 χιλ. €
60.522
≈ 13 χιλ. €
1
2017
31.700
≈ 6,94 χιλ. €
12.752
≈ 2,79 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

22,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

39,5%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,33

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,06

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

704 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2018-03-02—
2017-09-282018-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIMINIC MACARALE SRL după CUI?

Cauți CUI 38081886. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIMINIC MACARALE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIMINIC MACARALE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIMINIC MACARALE SRL, CUI 38081886, nr. Reg. Com. J2017003412352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIMINIC MACARALE SRL în 2025?

SIMINIC MACARALE SRL (CUI 38081886) a avut o marjă de profit net de 22,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).