Επιστροφή στην αναζήτηση

MRC UTIL MONTAGGI SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MRC UTIL MONTAGGI SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în Comuna Valea Danului, județul Argeș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 739.359 lei și un profit net de 582.918 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 37379281 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Argeș #5873CAEN 4399 #1027

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMRC UTIL MONTAGGI SRL
CUI37379281
Αριθμός εγγραφήςJ2017000699031
Διεύθυνση597, Sat Valea Danului, Comuna Valea Danului, Argeş
Κύριος κωδικός CAEN4399
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN433243994941
Ημερομηνία εγγραφής12/04/2017
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
RADU MARIANadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

652 χιλ. RON

vs 739 χιλ. RON

≈ 129 χιλ. €

Profit net (2025)

509 χιλ. RON

vs 583 χιλ. RON

≈ 101 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

510 χιλ. RON

vs 583 χιλ. RON

≈ 101 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
651.814
≈ 129 χιλ. €
509.331
≈ 101 χιλ. €
2
2024
739.359
≈ 149 χιλ. €
582.918
≈ 117 χιλ. €
2
2023
272.984
≈ 55,2 χιλ. €
142.904
≈ 28,9 χιλ. €
2
2022
243.492
≈ 49,4 χιλ. €
78.630
≈ 15,9 χιλ. €
2
2021
552.036
≈ 112 χιλ. €
250.800
≈ 51 χιλ. €
3
2020
760.009
≈ 157 χιλ. €
378.757
≈ 78,3 χιλ. €
3
2019
674.917
≈ 142 χιλ. €
308.060
≈ 64,9 χιλ. €
2
2018
883.294
≈ 190 χιλ. €
467.660
≈ 100 χιλ. €
2
2017
590.942
≈ 129 χιλ. €
430.308
≈ 94,2 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

78,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

9,57

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,15

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

326 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2017-05-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MRC UTIL MONTAGGI SRL după CUI?

Cauți CUI 37379281. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MRC UTIL MONTAGGI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MRC UTIL MONTAGGI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MRC UTIL MONTAGGI SRL, CUI 37379281, nr. Reg. Com. J2017000699031, sediu Sat Valea Danului, Comuna Valea Danului, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MRC UTIL MONTAGGI SRL în 2025?

MRC UTIL MONTAGGI SRL (CUI 37379281) a avut o marjă de profit net de 78,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).