Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

NGS ADVANCING SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.862.484 lei și un profit net de 573.608 lei cu 15 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 37280970 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #5275CAEN 4690 #2045

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαNGS ADVANCING SRL
CUI37280970
Αριθμός εγγραφήςJ2017001184121
ΔιεύθυνσηDÂMBOVIŢEI, 49, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN4690
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN181246906820683270207112782081108121812281308210855186998891
Ημερομηνία εγγραφής27/03/2017
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,86 εκ. RON

vs 569 χιλ. RON

≈ 370 χιλ. €

Profit net (2025)

574 χιλ. RON

vs 318 χιλ. RON

≈ 114 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

574 χιλ. RON

vs 318 χιλ. RON

≈ 114 χιλ. €

Angajați (2025)

15
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.862.484
≈ 370 χιλ. €
573.608
≈ 114 χιλ. €
15
2024
568.745
≈ 114 χιλ. €
317.830
≈ 63,9 χιλ. €
5
2023
298.180
≈ 60,3 χιλ. €
94.059
≈ 19 χιλ. €
7
2022
247.127
≈ 50,1 χιλ. €
85.805
≈ 17,4 χιλ. €
5
2021
275.914
≈ 56,1 χιλ. €
137.484
≈ 27,9 χιλ. €
5
2020
294.452
≈ 60,9 χιλ. €
173.579
≈ 35,9 χιλ. €
6
2019
294.538
≈ 62,1 χιλ. €
88.830
≈ 18,7 χιλ. €
9
2018
169.676
≈ 36,5 χιλ. €
28.353
≈ 6,09 χιλ. €
5
2017
50.782
≈ 11,1 χιλ. €
2.095
≈ 459 €
5

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

30,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,6

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,88

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

124 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NGS ADVANCING SRL după CUI?

Cauți CUI 37280970. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NGS ADVANCING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NGS ADVANCING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NGS ADVANCING SRL, CUI 37280970, nr. Reg. Com. J2017001184121, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NGS ADVANCING SRL în 2025?

NGS ADVANCING SRL (CUI 37280970) a avut o marjă de profit net de 30,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).