Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MUNCOSERV FMC SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Margina, județul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.619.057 lei și un profit net de 1.070.052 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 36993983 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #4530CAEN 7499 #117

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMUNCOSERV FMC SRL
CUI36993983
Αριθμός εγγραφήςJ2017000277358
Διεύθυνση53, Sat Margina, Comuna Margina, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7499
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN702071127120749985598569
Ημερομηνία εγγραφής07/02/2017
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Făget
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,7 εκ. RON

vs 1,62 εκ. RON

≈ 337 χιλ. €

Profit net (2025)

274 χιλ. RON

vs 1,07 εκ. RON

≈ 54,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

274 χιλ. RON

vs 2,02 εκ. RON

≈ 54,4 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.699.421
≈ 337 χιλ. €
273.986
≈ 54,4 χιλ. €
2
2024
1.619.057
≈ 325 χιλ. €
1.070.052
≈ 215 χιλ. €
2
2023
1.151.219
≈ 233 χιλ. €
718.700
≈ 145 χιλ. €
2
2022
938.221
≈ 190 χιλ. €
630.570
≈ 128 χιλ. €
2
2021
721.654
≈ 147 χιλ. €
457.338
≈ 92,9 χιλ. €
2
2020
432.264
≈ 89,4 χιλ. €
223.345
≈ 46,2 χιλ. €
3
2019
542.711
≈ 114 χιλ. €
337.819
≈ 71,2 χιλ. €
3
2018
299.913
≈ 64,4 χιλ. €
156.465
≈ 33,6 χιλ. €
2
2017
164.112
≈ 35,9 χιλ. €
119.480
≈ 26,2 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

16,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,25

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,62

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

850 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2019-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MUNCOSERV FMC SRL după CUI?

Cauți CUI 36993983. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MUNCOSERV FMC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MUNCOSERV FMC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MUNCOSERV FMC SRL, CUI 36993983, nr. Reg. Com. J2017000277358, sediu Sat Margina, Comuna Margina, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MUNCOSERV FMC SRL în 2025?

MUNCOSERV FMC SRL (CUI 36993983) a avut o marjă de profit net de 16,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).