Επιστροφή στην αναζήτηση

MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.202.696 lei și un profit net de 356.776 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 36919960 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #5948CAEN 7112 #2352

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMATTEAM TOP SOLUTIONS SRL
CUI36919960
Αριθμός εγγραφήςJ2017000089359
ΔιεύθυνσηDAN CĂPITAN, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7112
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN461963106392702071117112712073307411741274137414749982108299
Ημερομηνία εγγραφής16/01/2017
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
FARCAŞ MIRCEAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,16 εκ. RON

vs 1,2 εκ. RON

≈ 231 χιλ. €

Profit net (2025)

400 χιλ. RON

vs 357 χιλ. RON

≈ 79,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

405 χιλ. RON

vs 357 χιλ. RON

≈ 80,4 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.164.539
≈ 231 χιλ. €
400.178
≈ 79,4 χιλ. €
1
2024
1.202.696
≈ 242 χιλ. €
356.776
≈ 71,7 χιλ. €
1
2023
944.056
≈ 191 χιλ. €
336.210
≈ 68 χιλ. €
1
2022
1.182.271
≈ 240 χιλ. €
347.002
≈ 70,4 χιλ. €
1
2021
1.507.005
≈ 306 χιλ. €
377.466
≈ 76,7 χιλ. €
1
2020
1.299.305
≈ 269 χιλ. €
363.190
≈ 75,1 χιλ. €
1
2019
517.867
≈ 109 χιλ. €
186.669
≈ 39,3 χιλ. €
0
2018
111.926
≈ 24,1 χιλ. €
20.914
≈ 4,49 χιλ. €
1
2017
153.906
≈ 33,7 χιλ. €
41.117
≈ 9 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

34,4%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

98,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,84

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,33

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,16 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2017-04-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 36919960. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL, CUI 36919960, nr. Reg. Com. J2017000089359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL în 2025?

MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL (CUI 36919960) a avut o marjă de profit net de 34,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).