Επιστροφή στην αναζήτηση

RED HAT EVENTS SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

RED HAT EVENTS SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Satu Mare. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.122.430 lei și un profit net de 119.958 lei cu 5 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 36818583 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Satu Mare #2074CAEN 5630 #837

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαRED HAT EVENTS SRL
CUI36818583
Αριθμός εγγραφήςJ2016001029308
ΔιεύθυνσηAurel Vlaicu, 107/A, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Κύριος κωδικός CAEN5630
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN471149415224561156125621563068209329
Ημερομηνία εγγραφής08/12/2016
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,12 εκ. RON

vs 1,12 εκ. RON

≈ 223 χιλ. €

Profit net (2025)

120 χιλ. RON

vs 67,3 χιλ. RON

≈ 23,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

120 χιλ. RON

vs 67,5 χιλ. RON

≈ 23,8 χιλ. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.122.430
≈ 223 χιλ. €
119.958
≈ 23,8 χιλ. €
5
2024
1.118.889
≈ 225 χιλ. €
67.330
≈ 13,5 χιλ. €
3
2023
740.884
≈ 150 χιλ. €
168.635
≈ 34,1 χιλ. €
2
2022
598.743
≈ 121 χιλ. €
123.779
≈ 25,1 χιλ. €
3
2021
416.607
≈ 84,7 χιλ. €
136.345
≈ 27,7 χιλ. €
3
2020
360.308
≈ 74,5 χιλ. €
98.048
≈ 20,3 χιλ. €
3
2019
295.839
≈ 62,3 χιλ. €
43.191
≈ 9,1 χιλ. €
4
2018
257.972
≈ 55,4 χιλ. €
88.422
≈ 19 χιλ. €
2
2017
190.874
≈ 41,8 χιλ. €
52.884
≈ 11,6 χιλ. €
2
2016
17.890
≈ 3,98 χιλ. €
6.820
≈ 1,52 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

10,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,84

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

4,68

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

224 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2021-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RED HAT EVENTS SRL după CUI?

Cauți CUI 36818583. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RED HAT EVENTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RED HAT EVENTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RED HAT EVENTS SRL, CUI 36818583, nr. Reg. Com. J2016001029308, sediu Municipiul Satu Mare, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RED HAT EVENTS SRL în 2025?

RED HAT EVENTS SRL (CUI 36818583) a avut o marjă de profit net de 10,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).