Επιστροφή στην αναζήτηση

MASO-ZONO-CENTER SRL

Ενεργή

MASO-ZONO-CENTER SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 246.142 lei și un profit net de 75.280 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 36242668 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #16095CAEN 8699 #305

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMASO-ZONO-CENTER SRL
CUI36242668
Αριθμός εγγραφήςJ2016001871358
ΔιεύθυνσηCORIOLAN BREDICEANU, 9, Municipiul Lugoj, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN8699
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN46174618461946868299855985698695869686999329
Ημερομηνία εγγραφής24/06/2016
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
LONGA RALUCA ANCAadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

246 χιλ. RON

vs 203 χιλ. RON

≈ 48,9 χιλ. €

Profit net (2025)

75,3 χιλ. RON

vs 36,2 χιλ. RON

≈ 14,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

112 χιλ. RON

vs 36,5 χιλ. RON

≈ 22,2 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
246.142
≈ 48,9 χιλ. €
75.280
≈ 14,9 χιλ. €
1
2024
203.231
≈ 40,9 χιλ. €
36.164
≈ 7,27 χιλ. €
1
2023
261.250
≈ 52,8 χιλ. €
56.235
≈ 11,4 χιλ. €
2
2022
298.639
≈ 60,6 χιλ. €
67.607
≈ 13,7 χιλ. €
2
2021
212.120
≈ 43,1 χιλ. €
38.598
≈ 7,84 χιλ. €
3
2020
185.040
≈ 38,3 χιλ. €
36.413
≈ 7,53 χιλ. €
2
2019
150.040
≈ 31,6 χιλ. €
-8.620
≈ -1,82 χιλ. €
2
2018
219.590
≈ 47,2 χιλ. €
82.299
≈ 17,7 χιλ. €
3
2017
194.480
≈ 42,6 χιλ. €
101.482
≈ 22,2 χιλ. €
3
2016
—
-10.313
≈ -2,3 χιλ. €
2

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

30,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

67,3%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,89

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,91

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

246 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MASO-ZONO-CENTER SRL după CUI?

Cauți CUI 36242668. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MASO-ZONO-CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MASO-ZONO-CENTER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MASO-ZONO-CENTER SRL, CUI 36242668, nr. Reg. Com. J2016001871358, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MASO-ZONO-CENTER SRL în 2025?

MASO-ZONO-CENTER SRL (CUI 36242668) a avut o marjă de profit net de 30,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).