Επιστροφή στην αναζήτηση

VERCRIS SOLUTIONS SRL

Ενεργή

VERCRIS SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureș, județul Mureș. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 288.550 lei și un profit net de 182.174 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 36110225 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Mureș #7618CAEN 8299 #3507

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαVERCRIS SOLUTIONS SRL
CUI36110225
Αριθμός εγγραφήςJ2016000750263
ΔιεύθυνσηCRINULUI, 18, Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş
Κύριος κωδικός CAEN8299
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN631063927020749982108299
Ημερομηνία εγγραφής23/05/2016
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

295 χιλ. RON

vs 289 χιλ. RON

≈ 58,6 χιλ. €

Profit net (2025)

173 χιλ. RON

vs 182 χιλ. RON

≈ 34,4 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

173 χιλ. RON

vs 182 χιλ. RON

≈ 34,4 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
295.117
≈ 58,6 χιλ. €
173.072
≈ 34,4 χιλ. €
1
2024
288.550
≈ 58 χιλ. €
182.174
≈ 36,6 χιλ. €
1
2023
227.800
≈ 46,1 χιλ. €
121.846
≈ 24,6 χιλ. €
1
2022
288.550
≈ 58,5 χιλ. €
237.747
≈ 48,2 χιλ. €
1
2021
263.650
≈ 53,6 χιλ. €
256.650
≈ 52,2 χιλ. €
—
2020
243.890
≈ 50,4 χιλ. €
217.270
≈ 44,9 χιλ. €
—
2019
160.639
≈ 33,9 χιλ. €
132.547
≈ 27,9 χιλ. €
—
2018
103.650
≈ 22,3 χιλ. €
76.583
≈ 16,5 χιλ. €
—
2017
99.910
≈ 21,9 χιλ. €
66.348
≈ 14,5 χιλ. €
—
2016
102.150
≈ 22,7 χιλ. €
83.233
≈ 18,5 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

58,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,1

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,29

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

295 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VERCRIS SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 36110225. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VERCRIS SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VERCRIS SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VERCRIS SOLUTIONS SRL, CUI 36110225, nr. Reg. Com. J2016000750263, sediu Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VERCRIS SOLUTIONS SRL în 2025?

VERCRIS SOLUTIONS SRL (CUI 36110225) a avut o marjă de profit net de 58,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).