Επιστροφή στην αναζήτηση

IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în sat Călugăreni, județul Giurgiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.801.385 lei și un profit net de 410.779 lei cu 3 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 36003369 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Giurgiu #877CAEN 4211 #853

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαIDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L.
CUI36003369
Αριθμός εγγραφήςJ2016000260528
ΔιεύθυνσηSFÂNTUL NICOLAE, 10, Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu
Κύριος κωδικός CAEN4211
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN2361421143504690
Ημερομηνία εγγραφής22/04/2016
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,8 εκ. RON

vs 1,18 εκ. RON

≈ 358 χιλ. €

Profit net (2025)

411 χιλ. RON

vs 280 χιλ. RON

≈ 81,5 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

411 χιλ. RON

vs 280 χιλ. RON

≈ 81,6 χιλ. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.801.385
≈ 358 χιλ. €
410.779
≈ 81,5 χιλ. €
3
2024
1.177.678
≈ 237 χιλ. €
280.126
≈ 56,3 χιλ. €
4
2023
642.672
≈ 130 χιλ. €
69.723
≈ 14,1 χιλ. €
4
2022
728.628
≈ 148 χιλ. €
55.373
≈ 11,2 χιλ. €
4
2021
699.063
≈ 142 χιλ. €
99.659
≈ 20,3 χιλ. €
4
2020
861.309
≈ 178 χιλ. €
41.457
≈ 8,57 χιλ. €
4
2019
623.337
≈ 131 χιλ. €
26.316
≈ 5,55 χιλ. €
3
2018
388.735
≈ 83,5 χιλ. €
19.506
≈ 4,19 χιλ. €
—
2017
372.954
≈ 81,6 χιλ. €
149.836
≈ 32,8 χιλ. €
—
2016
219.971
≈ 49 χιλ. €
136.666
≈ 30,4 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

22,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,9

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

3,28

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

600 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2017-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 36003369. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L., CUI 36003369, nr. Reg. Com. J2016000260528, sediu Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

IDEAL STONE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 36003369) a avut o marjă de profit net de 22,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).