Επιστροφή στην αναζήτηση

ARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L.

Ενεργή

ARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L. este o societate cu sediul în satul Valea Ursului, comuna Bascov, județul Argeș, înființată în anul 2016. Compania are ca activitate principală activitățile de arhitectură și a înregistrat o cifră de afaceri de 291.554 lei în anul 2024.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 35835683 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Argeș #10331CAEN 7111 #2441

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L.
CUI35835683
Αριθμός εγγραφήςJ2016000577035
ΔιεύθυνσηZAMFIREŞTI, 14C, Sat Valea Ursului, Comuna Bascov, Argeş
Κύριος κωδικός CAEN7111
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN41007111711274138130
Ημερομηνία εγγραφής21/03/2016
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

245 χιλ. RON

vs 292 χιλ. RON

≈ 48,6 χιλ. €

Profit net (2025)

147 χιλ. RON

vs 191 χιλ. RON

≈ 29,2 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

147 χιλ. RON

vs 191 χιλ. RON

≈ 29,2 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
244.912
≈ 48,6 χιλ. €
147.117
≈ 29,2 χιλ. €
1
2024
291.554
≈ 58,6 χιλ. €
190.969
≈ 38,4 χιλ. €
1
2023
203.496
≈ 41,1 χιλ. €
97.582
≈ 19,7 χιλ. €
1
2022
283.506
≈ 57,5 χιλ. €
215.383
≈ 43,7 χιλ. €
1
2021
264.909
≈ 53,8 χιλ. €
191.698
≈ 39 χιλ. €
1
2020
134.354
≈ 27,8 χιλ. €
74.418
≈ 15,4 χιλ. €
1
2019
137.293
≈ 28,9 χιλ. €
64.199
≈ 13,5 χιλ. €
1
2018
100.046
≈ 21,5 χιλ. €
51.166
≈ 11 χιλ. €
1
2017
76.810
≈ 16,8 χιλ. €
46.532
≈ 10,2 χιλ. €
1
2016
48.440
≈ 10,8 χιλ. €
35.890
≈ 7,99 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

60,1%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,15

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,28

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

245 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 35835683. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L., CUI 35835683, nr. Reg. Com. J2016000577035, sediu Sat Valea Ursului, Comuna Bascov, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L. în 2025?

ARHITECT IOANA M. GAVA ATELIER S.R.L. (CUI 35835683) a avut o marjă de profit net de 60,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).