Επιστροφή στην αναζήτηση

ANDREI MUSCA SOFTWARE SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

ANDREI MUSCA SOFTWARE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.054.931 lei și un profit net de 859.796 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 35831789 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #10957CAEN 6210 #3284

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαANDREI MUSCA SOFTWARE SRL
CUI35831789
Αριθμός εγγραφήςJ2016000839351
ΔιεύθυνσηCARPAŢI, 48E, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN6210
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN621062206290
Ημερομηνία εγγραφής18/03/2016
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
MUSCA CRISTINAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

443 χιλ. RON

vs 1,05 εκ. RON

≈ 87,9 χιλ. €

Profit net (2025)

258 χιλ. RON

vs 860 χιλ. RON

≈ 51,2 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

258 χιλ. RON

vs 860 χιλ. RON

≈ 51,2 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
442.839
≈ 87,9 χιλ. €
257.933
≈ 51,2 χιλ. €
1
2024
1.054.931
≈ 212 χιλ. €
859.796
≈ 173 χιλ. €
2
2023
1.393.684
≈ 282 χιλ. €
1.174.723
≈ 237 χιλ. €
2
2022
1.291.146
≈ 262 χιλ. €
1.146.514
≈ 232 χιλ. €
2
2021
1.354.444
≈ 275 χιλ. €
1.073.082
≈ 218 χιλ. €
2
2020
690.171
≈ 143 χιλ. €
595.817
≈ 123 χιλ. €
2
2019
382.231
≈ 80,6 χιλ. €
310.744
≈ 65,5 χιλ. €
1
2018
326.512
≈ 70,2 χιλ. €
243.354
≈ 52,3 χιλ. €
1
2017
313.656
≈ 68,7 χιλ. €
192.049
≈ 42 χιλ. €
1
2016
380.721
≈ 84,8 χιλ. €
235.251
≈ 52,4 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

58,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,85

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,11

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

443 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2016-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDREI MUSCA SOFTWARE SRL după CUI?

Cauți CUI 35831789. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDREI MUSCA SOFTWARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDREI MUSCA SOFTWARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDREI MUSCA SOFTWARE SRL, CUI 35831789, nr. Reg. Com. J2016000839351, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDREI MUSCA SOFTWARE SRL în 2025?

ANDREI MUSCA SOFTWARE SRL (CUI 35831789) a avut o marjă de profit net de 58,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).