Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

ANDENT COM SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Pitești. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.484.590 lei și un profit net de 862.889 lei cu 17 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 3548149 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Argeș #1526CAEN 8623 #246

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαANDENT COM SRL
CUI3548149
Αριθμός εγγραφήςJ1993000469038
ΔιεύθυνσηStr. FINTINII, 11, Municipiul Piteşti, Argeş
Κύριος κωδικός CAEN8623
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN3250862286238690
Ημερομηνία εγγραφής22/02/1993
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,48 εκ. RON

vs 3,03 εκ. RON

≈ 890 χιλ. €

Profit net (2025)

863 χιλ. RON

vs 464 χιλ. RON

≈ 171 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,11 εκ. RON

vs 711 χιλ. RON

≈ 220 χιλ. €

Angajați (2025)

17
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.484.590
≈ 890 χιλ. €
862.889
≈ 171 χιλ. €
17
2024
3.025.425
≈ 608 χιλ. €
463.766
≈ 93,2 χιλ. €
22
2023
2.243.808
≈ 454 χιλ. €
250.818
≈ 50,7 χιλ. €
22
2022
3.286.541
≈ 666 χιλ. €
1.225.299
≈ 248 χιλ. €
25
2021
3.004.624
≈ 611 χιλ. €
1.080.550
≈ 220 χιλ. €
23
2020
2.229.767
≈ 461 χιλ. €
781.642
≈ 162 χιλ. €
21
2019
2.924.181
≈ 616 χιλ. €
1.138.075
≈ 240 χιλ. €
28
2018
2.016.238
≈ 433 χιλ. €
464.359
≈ 99,8 χιλ. €
33
2017
1.980.374
≈ 434 χιλ. €
605.156
≈ 132 χιλ. €
34
2016
2.080.753
≈ 463 χιλ. €
503.719
≈ 112 χιλ. €
33
2015
1.837.624
≈ 413 χιλ. €
681.426
≈ 153 χιλ. €
28
2014
829.547
≈ 187 χιλ. €
5.515
≈ 1,24 χιλ. €
30
2013
806.024
≈ 182 χιλ. €
2.111
≈ 478 €
31
2012
811.583
≈ 182 χιλ. €
13.629
≈ 3,06 χιλ. €
4

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

19,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

77,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,13

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,02

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

264 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDENT COM SRL după CUI?

Cauți CUI 3548149. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDENT COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDENT COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDENT COM SRL, CUI 3548149, nr. Reg. Com. J1993000469038, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDENT COM SRL în 2025?

ANDENT COM SRL (CUI 3548149) a avut o marjă de profit net de 19,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).