Επιστροφή στην αναζήτηση

SYSCONTACT RO S.R.L.

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

SYSCONTACT RO S.R.L. este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în satul Dezmir, comuna Apahida, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 518.505 lei cu un profit net de 331.296 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 35410577 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #11906CAEN 6201 #3384

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαSYSCONTACT RO S.R.L.
CUI35410577
Αριθμός εγγραφήςJ12/103/2016
ΔιεύθυνσηCÂMPULUI, 113B, Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN6201
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN62016202620362096311
Ημερομηνία εγγραφής14/01/2016
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

519 χιλ. RON

vs 687 χιλ. RON

≈ 103 χιλ. €

Profit net (2025)

331 χιλ. RON

vs 281 χιλ. RON

≈ 65,8 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

332 χιλ. RON

vs 281 χιλ. RON

≈ 65,8 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
518.505
≈ 103 χιλ. €
331.296
≈ 65,8 χιλ. €
1
2024
686.579
≈ 138 χιλ. €
280.645
≈ 56,4 χιλ. €
1
2023
871.949
≈ 176 χιλ. €
528.798
≈ 107 χιλ. €
1
2022
459.013
≈ 93,1 χιλ. €
367.696
≈ 74,6 χιλ. €
1
2021
1.681
≈ 342 €
-57.474
≈ -11,7 χιλ. €
1
2020
284.211
≈ 58,8 χιλ. €
159.237
≈ 32,9 χιλ. €
2
2019
508.045
≈ 107 χιλ. €
376.643
≈ 79,4 χιλ. €
2
2018
293.083
≈ 63 χιλ. €
106.002
≈ 22,8 χιλ. €
2
2017
287.424
≈ 62,9 χιλ. €
94.715
≈ 20,7 χιλ. €
1
2016
261.974
≈ 58,3 χιλ. €
177.538
≈ 39,5 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

63,9%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,25

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

519 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2017-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SYSCONTACT RO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 35410577. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SYSCONTACT RO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SYSCONTACT RO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SYSCONTACT RO S.R.L., CUI 35410577, nr. Reg. Com. J12/103/2016, sediu Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SYSCONTACT RO S.R.L. în 2025?

SYSCONTACT RO S.R.L. (CUI 35410577) a avut o marjă de profit net de 63,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).