Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

PELEA MED SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 687.747 lei și un profit net de 503.455 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 34962700 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #10236CAEN 8621 #752

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαPELEA MED SRL
CUI34962700
Αριθμός εγγραφήςJ2015002634120
ΔιεύθυνσηLIANELOR, 13, Municipiul Turda, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN8621
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN862186228699
Ημερομηνία εγγραφής03/09/2015
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Turda
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
PELEA IOAN FLORINadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

688 χιλ. RON

vs 606 χιλ. RON

≈ 137 χιλ. €

Profit net (2025)

503 χιλ. RON

vs 322 χιλ. RON

≈ 99,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

504 χιλ. RON

vs 322 χιλ. RON

≈ 100 χιλ. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
687.747
≈ 137 χιλ. €
503.455
≈ 99,9 χιλ. €
2
2024
606.178
≈ 122 χιλ. €
321.673
≈ 64,7 χιλ. €
3
2023
525.861
≈ 106 χιλ. €
311.835
≈ 63 χιλ. €
3
2022
456.678
≈ 92,6 χιλ. €
271.429
≈ 55 χιλ. €
3
2021
395.352
≈ 80,3 χιλ. €
217.753
≈ 44,3 χιλ. €
3
2020
314.096
≈ 64,9 χιλ. €
137.918
≈ 28,5 χιλ. €
3
2019
322.699
≈ 68 χιλ. €
144.750
≈ 30,5 χιλ. €
4
2018
250.733
≈ 53,9 χιλ. €
95.985
≈ 20,6 χιλ. €
5
2017
206.699
≈ 45,2 χιλ. €
43.036
≈ 9,42 χιλ. €
4
2016
200.930
≈ 44,7 χιλ. €
6.937
≈ 1,54 χιλ. €
3
2015
48.754
≈ 11 χιλ. €
31.720
≈ 7,14 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

73,2%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

11,29

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,25

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

344 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PELEA MED SRL după CUI?

Cauți CUI 34962700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PELEA MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PELEA MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PELEA MED SRL, CUI 34962700, nr. Reg. Com. J2015002634120, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PELEA MED SRL în 2025?

PELEA MED SRL (CUI 34962700) a avut o marjă de profit net de 73,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).