Επιστροφή στην αναζήτηση

EQUERRE STUDIO SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

EQUERRE STUDIO SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Constanța. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.628.975 lei și profitul net a fost de 533.095 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 34510675 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Constanța #4130CAEN 7111 #414

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαEQUERRE STUDIO SRL
CUI34510675
Αριθμός εγγραφήςJ13/1002/2015
ΔιεύθυνσηFERDINAND, 56, Municipiul Constanţa, Constanţa
Κύριος κωδικός CAEN7111
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN412056307111711274109329
Ημερομηνία εγγραφής15/05/2015
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,63 εκ. RON

vs 1,49 εκ. RON

≈ 323 χιλ. €

Profit net (2025)

533 χιλ. RON

vs 423 χιλ. RON

≈ 106 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

533 χιλ. RON

vs 423 χιλ. RON

≈ 106 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.628.975
≈ 323 χιλ. €
533.095
≈ 106 χιλ. €
1
2024
1.492.477
≈ 300 χιλ. €
423.152
≈ 85,1 χιλ. €
0
2023
15.350
≈ 3,1 χιλ. €
-7.239
≈ -1,46 χιλ. €
—
2022
85.707
≈ 17,4 χιλ. €
59.081
≈ 12 χιλ. €
—
2021
218.801
≈ 44,5 χιλ. €
193.625
≈ 39,4 χιλ. €
0
2020
149.747
≈ 31 χιλ. €
78.931
≈ 16,3 χιλ. €
—
2019
65.011
≈ 13,7 χιλ. €
36.901
≈ 7,78 χιλ. €
0
2018
43.438
≈ 9,33 χιλ. €
40.430
≈ 8,69 χιλ. €
—
2017
99.771
≈ 21,8 χιλ. €
8.578
≈ 1,88 χιλ. €
1
2016
144.866
≈ 32,3 χιλ. €
61.466
≈ 13,7 χιλ. €
1
2015
55.041
≈ 12,4 χιλ. €
12.615
≈ 2,84 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

32,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

5,33

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,55

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

1,63 εκ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2024-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EQUERRE STUDIO SRL după CUI?

Cauți CUI 34510675. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EQUERRE STUDIO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EQUERRE STUDIO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EQUERRE STUDIO SRL, CUI 34510675, nr. Reg. Com. J13/1002/2015, sediu Municipiul Constanţa, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EQUERRE STUDIO SRL în 2025?

EQUERRE STUDIO SRL (CUI 34510675) a avut o marjă de profit net de 32,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).