Επιστροφή στην αναζήτηση

ORTO PERFORMANCE SRL

Ενεργή

ORTO PERFORMANCE SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Cluj-Napoca. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.575.627 lei și un profit net de 1.236.214 lei cu 10 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 34261078 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #3221CAEN 3250 #83

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαORTO PERFORMANCE SRL
CUI34261078
Αριθμός εγγραφήςJ2015000825120
ΔιεύθυνσηPOET ANDREI MUREŞANU, 8, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN3250
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN32507210
Ημερομηνία εγγραφής20/03/2015
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
BARBUR IOANadministrator

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,58 εκ. RON

vs 2,76 εκ. RON

≈ 710 χιλ. €

Profit net (2025)

1,24 εκ. RON

vs 1,06 εκ. RON

≈ 245 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

1,24 εκ. RON

vs 1,06 εκ. RON

≈ 245 χιλ. €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.575.627
≈ 710 χιλ. €
1.236.214
≈ 245 χιλ. €
10
2024
2.764.212
≈ 556 χιλ. €
1.058.756
≈ 213 χιλ. €
8
2023
2.451.840
≈ 496 χιλ. €
1.158.634
≈ 234 χιλ. €
9
2022
1.845.751
≈ 374 χιλ. €
667.426
≈ 135 χιλ. €
10
2021
1.658.625
≈ 337 χιλ. €
817.034
≈ 166 χιλ. €
10
2020
1.093.706
≈ 226 χιλ. €
490.028
≈ 101 χιλ. €
10
2019
1.115.936
≈ 235 χιλ. €
388.697
≈ 81,9 χιλ. €
10
2018
879.948
≈ 189 χιλ. €
218.094
≈ 46,9 χιλ. €
8
2017
564.089
≈ 123 χιλ. €
1.060
≈ 232 €
8
2016
283.871
≈ 63,2 χιλ. €
29.455
≈ 6,56 χιλ. €
4
2015
157.719
≈ 35,5 χιλ. €
76.576
≈ 17,2 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

34,6%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

100%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

1,07

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,53

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

358 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ORTO PERFORMANCE SRL după CUI?

Cauți CUI 34261078. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ORTO PERFORMANCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ORTO PERFORMANCE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ORTO PERFORMANCE SRL, CUI 34261078, nr. Reg. Com. J2015000825120, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ORTO PERFORMANCE SRL în 2025?

ORTO PERFORMANCE SRL (CUI 34261078) a avut o marjă de profit net de 34,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).