Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

INTERSALE SCL SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. Activitatea principală este codul CAEN 4618, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 254.438 lei cu un profit net de 140.584 lei.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 34051491 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #15787CAEN 4618 #754

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαINTERSALE SCL SRL
CUI34051491
Αριθμός εγγραφήςJ2015000241357
Διεύθυνση1 DECEMBRIE 1918, 5, Municipiul Lugoj, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN4618
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN4618620162026311
Ημερομηνία εγγραφής03/02/2015
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

254 χιλ. RON

vs 211 χιλ. RON

≈ 50,5 χιλ. €

Profit net (2025)

141 χιλ. RON

vs 95,1 χιλ. RON

≈ 27,9 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

141 χιλ. RON

vs 100 χιλ. RON

≈ 28 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
254.438
≈ 50,5 χιλ. €
140.584
≈ 27,9 χιλ. €
1
2024
210.664
≈ 42,3 χιλ. €
95.066
≈ 19,1 χιλ. €
1
2023
202.788
≈ 41 χιλ. €
97.229
≈ 19,7 χιλ. €
1
2022
204.659
≈ 41,5 χιλ. €
120.799
≈ 24,5 χιλ. €
1
2021
181.042
≈ 36,8 χιλ. €
110.962
≈ 22,6 χιλ. €
1
2020
148.999
≈ 30,8 χιλ. €
93.224
≈ 19,3 χιλ. €
1
2019
130.615
≈ 27,5 χιλ. €
72.233
≈ 15,2 χιλ. €
1
2018
116.070
≈ 24,9 χιλ. €
70.403
≈ 15,1 χιλ. €
1
2017
95.510
≈ 20,9 χιλ. €
50.216
≈ 11 χιλ. €
1
2016
87.556
≈ 19,5 χιλ. €
40.754
≈ 9,07 χιλ. €
1
2015
90.041
≈ 20,3 χιλ. €
29.015
≈ 6,53 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

55,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,37

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,33

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

254 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTERSALE SCL SRL după CUI?

Cauți CUI 34051491. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTERSALE SCL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTERSALE SCL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTERSALE SCL SRL, CUI 34051491, nr. Reg. Com. J2015000241357, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTERSALE SCL SRL în 2025?

INTERSALE SCL SRL (CUI 34051491) a avut o marjă de profit net de 55,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).