Επιστροφή στην αναζήτηση

AM SAFETY SOLUTIONS SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

AM SAFETY SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 384.127 lei și un profit net de 218.713 lei cu 2 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 33596610 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #13657CAEN 7499 #507

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαAM SAFETY SOLUTIONS SRL
CUI33596610
Αριθμός εγγραφήςJ2014002173352
ΔιεύθυνσηCOSMONAUŢILOR, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7499
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN7120749082198299
Ημερομηνία εγγραφής18/09/2014
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
SASCA-DINU MARIAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

320 χιλ. RON

vs 384 χιλ. RON

≈ 63,6 χιλ. €

Profit net (2025)

168 χιλ. RON

vs 219 χιλ. RON

≈ 33,3 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

168 χιλ. RON

vs 219 χιλ. RON

≈ 33,3 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
320.453
≈ 63,6 χιλ. €
167.528
≈ 33,3 χιλ. €
1
2024
384.127
≈ 77,2 χιλ. €
218.713
≈ 44 χιλ. €
2
2023
290.437
≈ 58,7 χιλ. €
122.820
≈ 24,8 χιλ. €
2
2020
200.083
≈ 41,4 χιλ. €
108.014
≈ 22,3 χιλ. €
3
2019
179.149
≈ 37,8 χιλ. €
85.472
≈ 18 χιλ. €
3
2018
153.629
≈ 33 χιλ. €
71.714
≈ 15,4 χιλ. €
3
2017
145.156
≈ 31,8 χιλ. €
68.063
≈ 14,9 χιλ. €
3
2016
157.775
≈ 35,1 χιλ. €
99.792
≈ 22,2 χιλ. €
3
2015
126.311
≈ 28,4 χιλ. €
59.030
≈ 13,3 χιλ. €
3
2014
26.886
≈ 6,05 χιλ. €
10.281
≈ 2,31 χιλ. €
3
2022Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).
2021Δεν κατέθεσε ισολογισμό για αυτό το έτος (επιβεβαιωμένο από την ANAF).

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

52,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,54

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

1,55

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

320 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AM SAFETY SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 33596610. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AM SAFETY SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AM SAFETY SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AM SAFETY SOLUTIONS SRL, CUI 33596610, nr. Reg. Com. J2014002173352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AM SAFETY SOLUTIONS SRL în 2025?

AM SAFETY SOLUTIONS SRL (CUI 33596610) a avut o marjă de profit net de 52,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).