Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

VILFO STEEL SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Mangalia, Constanța. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 52.441.978 lei și un profit net de 11.185.610 lei cu 120 angajați.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 33434979 · Οικονομική υγεία

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Κατάταξη 2025: Constanța #199CAEN 3011 #11

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαVILFO STEEL SRL
CUI33434979
Αριθμός εγγραφήςJ2014001545130
ΔιεύθυνσηŞTEFAN CEL MARE, 24, Municipiul Mangalia, Constanţa
Κύριος κωδικός CAEN3011
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN301130133315331843998122
Ημερομηνία εγγραφής30/07/2014
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
VILĂU FLORINadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

52,4 εκ. RON

vs 27 εκ. RON

≈ 10,4 εκ. €

Profit net (2025)

11,2 εκ. RON

vs 4,13 εκ. RON

≈ 2,22 εκ. €

Capitaluri proprii (2025)

11 εκ. RON

vs 5,17 εκ. RON

≈ 2,18 εκ. €

Angajați (2025)

120
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
52.441.978
≈ 10,4 εκ. €
11.185.610
≈ 2,22 εκ. €
120
2024
26.962.494
≈ 5,42 εκ. €
4.126.720
≈ 830 χιλ. €
101
2023
9.545.166
≈ 1,93 εκ. €
242.110
≈ 48,9 χιλ. €
61
2022
6.063.841
≈ 1,23 εκ. €
334.715
≈ 67,9 χιλ. €
58
2021
6.495.386
≈ 1,32 εκ. €
562.463
≈ 114 χιλ. €
59
2020
6.399.519
≈ 1,32 εκ. €
415.124
≈ 85,8 χιλ. €
66
2019
10.676.549
≈ 2,25 εκ. €
808.788
≈ 170 χιλ. €
68
2018
3.504.500
≈ 753 χιλ. €
316.739
≈ 68,1 χιλ. €
32
2017
2.732.972
≈ 598 χιλ. €
300.125
≈ 65,7 χιλ. €
57
2016
3.347.991
≈ 746 χιλ. €
771.660
≈ 172 χιλ. €
49
2015
2.189.292
≈ 493 χιλ. €
521.705
≈ 117 χιλ. €
48
2014
275.606
≈ 62 χιλ. €
53.522
≈ 12 χιλ. €
31

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

21,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

101,8%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

2,18

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

2,73

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

437 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2014-08-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VILFO STEEL SRL după CUI?

Cauți CUI 33434979. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VILFO STEEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VILFO STEEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VILFO STEEL SRL, CUI 33434979, nr. Reg. Com. J2014001545130, sediu Municipiul Mangalia, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VILFO STEEL SRL în 2025?

VILFO STEEL SRL (CUI 33434979) a avut o marjă de profit net de 21,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).