Επιστροφή στην αναζήτηση

GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL

ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în satul Frumuşani, județul Călăraşi. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 494.500 lei și un profit net de 229.829 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 33431476 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Călărași #1936CAEN 8559 #791

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαGAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL
CUI33431476
Αριθμός εγγραφήςJ2014000249512
ΔιεύθυνσηSPICULUI, 1, Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi
Κύριος κωδικός CAEN8559
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN70228559
Ημερομηνία εγγραφής29/07/2014
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Budeşti
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
DEDIU GABRIELAadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

495 χιλ. RON

vs 355 χιλ. RON

≈ 98,1 χιλ. €

Profit net (2025)

230 χιλ. RON

vs 119 χιλ. RON

≈ 45,6 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

230 χιλ. RON

vs 119 χιλ. RON

≈ 45,7 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
494.500
≈ 98,1 χιλ. €
229.829
≈ 45,6 χιλ. €
1
2024
355.300
≈ 71,4 χιλ. €
119.153
≈ 24 χιλ. €
1
2023
492.119
≈ 99,5 χιλ. €
231.275
≈ 46,8 χιλ. €
1
2022
589.945
≈ 120 χιλ. €
293.634
≈ 59,5 χιλ. €
1
2021
493.887
≈ 100 χιλ. €
282.992
≈ 57,5 χιλ. €
1
2020
355.343
≈ 73,5 χιλ. €
-10.084
≈ -2,08 χιλ. €
1
2019
319.524
≈ 67,3 χιλ. €
145.355
≈ 30,6 χιλ. €
1
2018
—
-61.551
≈ -13,2 χιλ. €
1
2017
—
-57.036
≈ -12,5 χιλ. €
1
2016
135.000
≈ 30,1 χιλ. €
4.531
≈ 1,01 χιλ. €
1
2015
241.365
≈ 54,3 χιλ. €
91.718
≈ 20,6 χιλ. €
1
2014
87.310
≈ 19,6 χιλ. €
21.423
≈ 4,82 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

46,5%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,77

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,87

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

495 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2019-02-11—
2016-10-012018-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL după CUI?

Cauți CUI 33431476. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL, CUI 33431476, nr. Reg. Com. J2014000249512, sediu Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL în 2025?

GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL (CUI 33431476) a avut o marjă de profit net de 46,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).