Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

MONTATTREZZI SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are cifra de afaceri de 389.066 lei și un profit net de 326.023 lei pentru anul 2025.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 33294735 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Timiș #11990CAEN 7112 #5542

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαMONTATTREZZI SRL
CUI33294735
Αριθμός εγγραφήςJ2014001503358
ΔιεύθυνσηJOSEPH GABRIEL, 39, Municipiul Timişoara, Timiş
Κύριος κωδικός CAEN7112
Ημερομηνία εγγραφής19/06/2014
Φορολογική αρχήAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389 χιλ. RON

vs 451 χιλ. RON

≈ 77,2 χιλ. €

Profit net (2025)

326 χιλ. RON

vs 380 χιλ. RON

≈ 64,7 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

326 χιλ. RON

vs 380 χιλ. RON

≈ 64,8 χιλ. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
389.066
≈ 77,2 χιλ. €
326.023
≈ 64,7 χιλ. €
0
2024
450.663
≈ 90,6 χιλ. €
379.930
≈ 76,4 χιλ. €
—
2023
306.310
≈ 61,9 χιλ. €
254.413
≈ 51,4 χιλ. €
—
2022
187.089
≈ 37,9 χιλ. €
174.897
≈ 35,5 χιλ. €
—
2021
109.728
≈ 22,3 χιλ. €
112.865
≈ 22,9 χιλ. €
—
2020
8.498
≈ 1,76 χιλ. €
11.481
≈ 2,37 χιλ. €
—
2019
337.055
≈ 71 χιλ. €
319.932
≈ 67,4 χιλ. €
—
2018
388.926
≈ 83,6 χιλ. €
364.482
≈ 78,3 χιλ. €
—
2017
438.511
≈ 96 χιλ. €
418.198
≈ 91,5 χιλ. €
—
2016
417.918
≈ 93,1 χιλ. €
397.649
≈ 88,5 χιλ. €
—
2015
285.357
≈ 64,2 χιλ. €
268.133
≈ 60,3 χιλ. €
—
2014
230.064
≈ 51,8 χιλ. €
217.507
≈ 48,9 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

83,8%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

99,9%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

3,63

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,86

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

—

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2025-05-19—
2014-08-142025-03-06Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONTATTREZZI SRL după CUI?

Cauți CUI 33294735. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONTATTREZZI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONTATTREZZI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONTATTREZZI SRL, CUI 33294735, nr. Reg. Com. J2014001503358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONTATTREZZI SRL în 2025?

MONTATTREZZI SRL (CUI 33294735) a avut o marjă de profit net de 83,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).