Επιστροφή στην αναζήτηση
ΕνεργήΕγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

TONI & NICO SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Dej, Cluj. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având o cifră de afaceri de 214.123 lei și un profit net de 63.605 lei în anul 2025.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 33015296 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Cluj #22274CAEN 4941 #23486

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαTONI & NICO SRL
CUI33015296
Αριθμός εγγραφήςJ2014001244125
ΔιεύθυνσηUNIRII, 13, Municipiul Dej, Cluj
Κύριος κωδικός CAEN4941
Ημερομηνία εγγραφής03/04/2014
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Municipală Dej
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC
STÎNA ARTUR COSMINadministrator

ΦΠΑ

Εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

214 χιλ. RON

vs 189 χιλ. RON

≈ 42,5 χιλ. €

Profit net (2025)

63,6 χιλ. RON

vs 42,5 χιλ. RON

≈ 12,6 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

218 χιλ. RON

vs 176 χιλ. RON

≈ 43,2 χιλ. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
214.123
≈ 42,5 χιλ. €
63.605
≈ 12,6 χιλ. €
1
2024
189.085
≈ 38 χιλ. €
42.548
≈ 8,55 χιλ. €
1
2023
165.725
≈ 33,5 χιλ. €
55.014
≈ 11,1 χιλ. €
1
2022
126.222
≈ 25,6 χιλ. €
13.439
≈ 2,73 χιλ. €
1
2021
58.669
≈ 11,9 χιλ. €
-10.659
≈ -2,17 χιλ. €
1
2020
112.053
≈ 23,2 χιλ. €
25.160
≈ 5,2 χιλ. €
1
2019
128.171
≈ 27 χιλ. €
18.961
≈ 4 χιλ. €
1
2018
107.944
≈ 23,2 χιλ. €
4.114
≈ 884 €
1
2017
106.033
≈ 23,2 χιλ. €
19.286
≈ 4,22 χιλ. €
1
2016
97.346
≈ 21,7 χιλ. €
14.104
≈ 3,14 χιλ. €
1
2015
92.544
≈ 20,8 χιλ. €
28.850
≈ 6,49 χιλ. €
1
2014
39.598
≈ 8,91 χιλ. €
17.058
≈ 3,84 χιλ. €
1

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

29,7%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

29,2%

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

4,63

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

0,77

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

214 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Περίοδοι ΦΠΑ

ΑπόΈωςΛεπτομέρειες
2014-05-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TONI & NICO SRL după CUI?

Cauți CUI 33015296. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TONI & NICO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TONI & NICO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TONI & NICO SRL, CUI 33015296, nr. Reg. Com. J2014001244125, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TONI & NICO SRL în 2025?

TONI & NICO SRL (CUI 33015296) a avut o marjă de profit net de 29,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).