Επιστροφή στην αναζήτηση
Ενεργή

PENCAD S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Calafat, județul Dolj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 208.201 lei și un profit net de 44.271 lei cu un angajat.Σύνοψη που δημιουργήθηκε αυτόματα από δημόσια δεδομένα ANAF/ONRC

CUI: 32748450 · Οικονομική υγεία

Κατάταξη 2025: Dolj #9625CAEN 7112 #8834

Γενικές Πληροφορίες

ΟνομασίαPENCAD S.R.L.
CUI32748450
Αριθμός εγγραφήςJ2014000197165
ΔιεύθυνσηALEXANDRU IOAN CUZA, 6, Municipiul Calafat, Dolj
Κύριος κωδικός CAEN7112
Εξουσιοδοτημένοι κωδικοί CAEN411062016202620362096311631271117112749082118219
Ημερομηνία εγγραφής05/02/2014
Φορολογική αρχήUnitatea Fiscală Orăşenească Calafat
Νομική μορφήSRL
Μορφή ιδιοκτησίαςPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Ιστότοπος

Αυτή είναι η εταιρεία σας; Διεκδικήστε τον ιστότοπό σας και αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο!

Διεκδικήστε τον ιστότοπο της εταιρείας σας, αποκτήστε το σήμα Επαληθευμένο και εμφανιστείτε με επίσημο σύνδεσμο αντί για αναζήτηση στο Google.

Διεκδικήστε τον ιστότοπο

Δωρεάν με τη διεκδίκηση

Σήμα ΕπαληθευμένοΣυναίνεση cookiesΣήμα ANPC (SAL)Έλεγχος ορατότητας AI
Αναζήτηση στο Google
Πηγή: ONRC (data.gov.ro) · ενημερώθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2026

Διοικητές & Νόμιμοι Εκπρόσωποι

Πηγή: ONRC

ΦΠΑ

Μη εγγεγραμμένη στο ΦΠΑ

Κατάσταση ONRC

Funcțiune

Κατάσταση

Ενεργός φορολογούμενος

Διαχωρισμός ΦΠΑ

Δεν εφαρμόζει Διαχωρισμό ΦΠΑ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

208 χιλ. RON

vs 143 χιλ. RON

≈ 41,3 χιλ. €

Profit net (2025)

44,3 χιλ. RON

vs -26,7 χιλ. RON

≈ 8,79 χιλ. €

Capitaluri proprii (2025)

-2,73 χιλ. RON

vs -47 χιλ. RON

≈ -541 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
208.201
≈ 41,3 χιλ. €
44.271
≈ 8,79 χιλ. €
1
2024
143.084
≈ 28,8 χιλ. €
-26.652
≈ -5,36 χιλ. €
1
2023
180.132
≈ 36,4 χιλ. €
-27.412
≈ -5,54 χιλ. €
1
2022
117.400
≈ 23,8 χιλ. €
-36.022
≈ -7,3 χιλ. €
2
2021
132.007
≈ 26,8 χιλ. €
15.885
≈ 3,23 χιλ. €
1
2020
72.280
≈ 14,9 χιλ. €
54.164
≈ 11,2 χιλ. €
—
2019
68.060
≈ 14,3 χιλ. €
53.056
≈ 11,2 χιλ. €
—
2018
56.212
≈ 12,1 χιλ. €
38.135
≈ 8,19 χιλ. €
—
2017
35.762
≈ 7,83 χιλ. €
-17.508
≈ -3,83 χιλ. €
2
2016
27.200
≈ 6,06 χιλ. €
-14.898
≈ -3,32 χιλ. €
2
2015
23.852
≈ 5,37 χιλ. €
-10.834
≈ -2,44 χιλ. €
2
2014
18.070
≈ 4,07 χιλ. €
-17.032
≈ -3,83 χιλ. €
—

Πηγή: ANAF bilanț · ενημερώθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Χρηματοοικονομικοί δείκτες 2025

Περιθώριο καθαρού κέρδους

21,3%

Απόδοση ιδίων κεφαλαίων (ROE)

—

Δείκτης άμεσης ρευστότητας

0,43

Κυκλοφοριακή ταχύτητα ενεργητικού

6,07

Κύκλος εργασιών / εργαζόμενο

208 χιλ. RON

Πλήρης πολυετής ανάλυση, Altman Z′, τάσεις και αξιολόγηση → Οικονομική υγείαPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PENCAD S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32748450. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PENCAD S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PENCAD S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PENCAD S.R.L., CUI 32748450, nr. Reg. Com. J2014000197165, sediu Municipiul Calafat, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PENCAD S.R.L. în 2025?

PENCAD S.R.L. (CUI 32748450) a avut o marjă de profit net de 21,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).